PDA

Zobacz pełną wersję : Wybór wersji i serwera.



bartekfux
16-02-2009, 10:50
Witam,

czytałem inne tematy podobne ale nie znalazłem satysfakcjonujących odpowiedzi. Zatem zwracam się do Was z prośbą o podanie dobrej, stabilnej wersji joomla pl, na której mogę oprzeć sklep z bielizną oraz serwery te tanie i darmowe, gdzie zamieszczę całość.
Czy komponenty gotowe ciężko dodać do joomla - chodzi mi właśnie o sklep.

Serdeczne dzięki za pomoc z góry

__
BF

zwiastun
16-02-2009, 11:08
1. Dziwne pytanie, nie ma dziesiątków wersji Joomla! - są dwie linie rozwojowe, starsza (1.0) i nowa 1.5, a o tym, co i dlaczego wybierać pisano na forum (i nie tylko nie raz!).
2. Wybacz, ale to po prostu niemądre, aby na sklep internetowy wybierać hosting spośród tanich lub darmowych. Nie stać Cię na zainwestowanie kilkuset złotych w internetowy biznes to się po prostu za niego nie bierz! Manna bez inwestycji to tylko w Biblii.

bartekfux
16-02-2009, 11:12
zwiastun :)

Gdyby to był mój interes inaczej bym do sprawy podszedł, to mały sklepik znajomego, który koniecznie chce mieć coś z niczego. Także morałów nie musisz mi prawić, ale dzięki że zwracasz na to uwagę.
Powiedz mi może, którą wersję dla początkującego byś polecił i najlepiej taką, pod którą znajdę "sklep".
Dzięki za pomoc z góry.

__
BF

prince15
16-02-2009, 11:13
Witam, co do wersji Joomla to najlepszej NIE ma, jeżeli chcesz mieć stronę bezpieczną, to musisz co jakiś czas sprawdzać aktualizacje i nie dotyczy to wyłącznie samej Joomla lecz także wszystkich zainstalowanych dodatków.

Co do twojego pytania donośnie sklepu i serwera, to poleciłbym Ci serwer płatny, ze względu na to, że z tymi darmowymi nigdy nic nie wiadomo. Dodatkowo jeśli chcesz prowadzić porządny i profesjonalny biznes to nie możesz sobie pozwolić na jakieś wpadki. Pamiętaj twój sklep - twoja wizytówka.

Odnośnie serwera to mogę Ci polecić serwer vel.pl. Mam tam od dłuższego czasu stronkę i nie zawiodłem się ani razu. Jeśli będziesz zainteresowany to odezwij sie na PW to podam ci link i będziesz miał zniżkę 25%. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to również zapraszam.




Zwiastun mnie uprzedział, ale to nic.
Ja radziłbym zacząć od Joomla 1.5, zresztą chyba 1.0 powoli odchodzi, więc idźmy za czymś nowszym. Jeżeli interesuje Cię pełna paczka Joomla + Sklep to wybierz sobie pakiet Jarzębina - dostępna na http://www.virtuemart.pl/ lub też soobno Joomla i komponent VirtueMart.