PDA

Zobacz pełną wersję : Fckeditor 2.6.3.9 problem z instalacja



BogdanH
17-02-2009, 07:38
Zaktualizowalem joomle z 1.5.8 do 1.5.9, a poniewaz poprzednia wersja FCK szwankowala, odinstalowalem ja i sciagnalem najnowsza wersje fck. Przy probie instalacji przegladarka miele kilka minut i w efekcie otrzymuje bialy ekran.

BogdanH
17-02-2009, 08:22
Zaktualizowalem joomle z 1.5.8 do 1.5.9, a poniewaz poprzednia wersja FCK szwankowala, odinstalowalem ja i sciagnalem najnowsza wersje fck. Przy probie instalacji przegladarka miele kilka minut i w efekcie otrzymuje bialy ekran.
W katalogu tmp utworzylem katalog fck, rozpakowalem do niego plik zip i w instalatorze uzylem opcji instaluj z katalogu podajac siezke tmp/katalog_z_rozpakowanym_fck.
Cholera, a meczylem sie 2 godziny. :(
Tak czy inaczej nie poznalem przyczyny buntu joomli.

BogdanH
17-02-2009, 08:36
W katalogu tmp utworzylem katalog fck, rozpakowalem do niego plik zip i w instalatorze uzylem opcji instaluj z katalogu podajac siezke tmp/katalog_z_rozpakowanym_fck.
Reinstalowalem fce dlatego, ze zaczal domyslnie uzywac bialych znakow. Takich uzywa domyslna templatka. Moglem wymusic w ustawieniach fce czarne znaki ale nic ne widac w jego polach wyboru. Probowalem w ustawieniach fck, w pozycji "Location For Addition Stylesheets" podac sciezke dostepu do jego css ale nic z tego nie wyszlo. Jak popelnilem maly blad dawal komunikat, ze nie moze znalezc pliku ale wypisywal sciezke do css mojej tempaltki.
Jak z tego wybrnac?