PDA

Zobacz pełną wersję : PollXT i język polski



montero4
17-02-2009, 15:46
Witam, mam PollXT 1.24.15 RC 2. Ma ktoś go w języku polskim? Lub jak dodać język polski?

Pozdrawiam i dziękuje z góry

domage
17-02-2009, 17:49
edytuj:
/components/com_pollxt/languages/english.php

Przy okazji sie podepne:
mam problem:
joomla 1.5.9, pollxt 1.24.15

Chcialem zrobic glosowanie po zalogowaniu, ale jednoczesnie aby nie zalogowani mogli widziec wyniki sondy:
Wyswietla mi:
Currently no polls available to vote

Polls to Display: all published

security: enable username vote wlaczone

w ankiecie zaznaczone:
Multiple Voting: YES
Vote again after minutes 1440
Only logged on users: YES
If voting is not allowed show: Results

Ktos ma pomysl ?? dosc pilna sprawa wiec prosze o odezwe :)
PS: jesli zasmiecam temat prosze admina o stworzenie nowego tematu, ew. o************************enie mnie a sam utworze nowy temat :)

montero4
18-02-2009, 15:37
Wyedytowałem ale polskich znaków nie pokazuje bądź kompletnie nie ładuje sondy.

eman
19-07-2009, 22:50
zapisz w kodowaniu takim jakiego używasz na stronie i udostępnij plik jak możesz ;]

zwiastun
20-07-2009, 00:01
W naszej plikowni masz zarówno ISO jak i UTF

eman
20-07-2009, 01:29
Dzięki Zwiastun raz jeszcze tego właśnie szukałem :)

edit:

mam małe pytanko mam nowszą wersje pollxt czy język będzie pasował? a jak tak to gdzie mam zgrać plik języka bo jak na razie wgrałem wedle struktury katalogu w paczce zip i nie działa ani nie widzę opcji gdzie moge zmienić na pl?

jerzyszczur
05-01-2010, 18:20
Witam
Może podepnę się pod ten temat - mam problem z pollxt - zamiast wyświetlać mi polskie lub przynajmniej angielskie tłumaczenie pojawia się nazwa zmiennej - np. POLLXT_NO_POLLS zamiast angielskiego lub polskiego tłumaczenia - w tym cały problem, że polskie tłumaczenie jest. Tak samo jak NUM_VOTERS: zamiast np. Liczba głosujących, albo Number of voters (lub jak w oryginale powinno być).
Da się z tym fantem coś zrobić?

falent
07-03-2010, 09:42
mam podobny problem co jerzyszczur. Co zrobić kiedy zamiast tłumaczenia wyświetla się np. POLLXT_NO_POLLS. Mam tak wszystko napisane w ankiecie jak i w panelu administracyjnym :(

aga85
06-05-2010, 11:18
wystarczy zmienić kodowanie pliku pl-PL.com_pollxt