PDA

Zobacz pełną wersję : Problem w administratorze JOOMLA 1.5.9



sebold
24-02-2009, 21:31
Witam,
Mam zainstalowana JOOMLA 1.5.9, mam problem w administratorze
po wejściu do zakładki - WITRYNA dalej -KONFIGURACJA
mam możliwość zastosowania zmian i problem polega na tym, iż nie mogę tego zapisać gdyż nigdzie nie ma ikony ( zapisz, tzn. żadnych ikon typu: zapisz, zmień, anuluj wyjdz ), a w dolnej części strony w ramce UŻYTKOWNICY (na samym dole) jest błąd --
Fatal error: Class 'JElement' not found in /portaljoomla/libraries/joomla/html/parameter/element/radio.php on line 26

Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać od Was pomoc
Z góry dziękuje
sebold
ps. ten problem również występuje wchodząc do: - ROZSZERZENIA - DODATKI (np. , Editor - TinyMCE 2.0
(http://www.portalmaltanczykowy.home.pl/portaljoomla/administrator/index.php?option=com_plugins&view=plugin&client=site&task=edit&cid%5B%5D=19)również w dolnej części strony na samym dole:


Ustawienia dodatku


Fatal error: Class 'JElement' not found in /portaljoomla/libraries/joomla/html/parameter/element/list.php on line 26 )

Bazyl
24-02-2009, 21:54
Czy zmieniałeś coś w szablonie administratora lub w plikach katalogu administarator?
Może spróbuj nadpisać administrator | templates, a może cały katalog administrator?

sebold
25-02-2009, 17:40
Tzn. zmieniłem jezyk z angielskiego na polski. Wiec spróbuje nadpisać całego administratora i zobaczę jaki będzie efekt.