PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria jako dodatkowa kolumna na stronie głównej.



siuda
25-02-2009, 15:14
Witam,

Joomlą zajmuję się amatorsko i raczej tylko do własnych potrzeb, ale wpadłem na pewien pomysł i przyznam szczerze, że mam duży problem z jego rozwiązaniem. Mianowicie chciałbym na stronie głównej dodać (lub zmienić jedną istniejącą) kolumnę, a umieścić tam ostatnio dodane zdjęcia, lub filmy w galerii. Miniaturki zdjęć, lub filmów powinny się wyświetlać jedna pod drugą przez całą długość strony. Krótki opis też byłby fajnym rozwiązaniem. Ma ktoś jakiś pomysł? Sprawdzałem kilka galerii, ale może pominąłem jakiegoś moda.

Pozdrawiam,

prince15
26-02-2009, 10:12
Pewnie pominąłeś, ale nie moda tylko moduł. Więcej nic Ci nie pomogę bo nawet nie wiem z jakich komponentów chcesz skorzystać.

siuda
26-02-2009, 15:51
Cześć,

Całkowicie masz rację :) Jako, że strona nie istnieje jeszcze to konkretny wybór na docelowy komponent jeszcze nie zapadł. Jestem na 99% pewien, że Gallery2 daje taką możliwość, ale nie mogę się doszukać odpowiedniego modułu. Jeżeli masz jakieś sugestie to chętnie wysłucham. A może po prostu inny komponent?

Pozdrawiam,

siuda
26-02-2009, 15:58
Żeby nie było, że czekam na gotowe ;)
Zobaczymy co to jest warte:
http://www.joomlaos.de/option,com_remository/Itemid,41/func,fileinfo/id,1566.html