PDA

Zobacz pełną wersję : Inne pozycje modułów w FF i IE7



masteg
25-02-2009, 20:40
Witam.
Do Joomla 1.5 doinstalowałem dwa moduły : Page Peel Banner i Dinabar.
W Firefox jest wszystko w porządku to znaczy Page Peel Banner pokazuje zawinięcie strony w prawym górnym strony a Dinabar pokazuje baner przy lewej krawędzi strony. Natomiast IE7 pokazuje oba moduły w obrębie strony wypełnionym treścią tzn. baner z lewej nachodzi na lewe menu (tak jak by był ustawiony na kolumnę left szablonu) a "zawijas" zawija się na prawym menu (tak jak by był ustawiony na kolumnę right szablonu). Podejrzewam, że problem może tkwić w złym odczytywaniu css przez IE7 ale nie jestem tego pewien. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Bazyl
25-02-2009, 20:42
Podejrzewam, że masz rację. :)

masteg
25-02-2009, 20:44
Podejrzewam, że masz rację. :)
OK, tylko co tam może być nie tak?

Bazyl
25-02-2009, 21:39
Podejrzewam, że problem może tkwić w złym odczytywaniu css przez IE7

Napisałeś post i sam sobie na niego odpowiedziałeś.
Dodam jeszcze, że tylko Ty możesz sobie pomóc, gdyż nikt poza Tobą nie zna budowy Twojej strony.

p.s. Po co cytowałeś mojego posta?

masteg
25-02-2009, 21:46
Cytat rzeczywiście bez sensu. A ja nie proszę o poprawienie strony (lub css) tylko o naprowadzenie mnie na rozwiązanie problemu. Co w css może być takiego że FF i IE traktują go inaczej? Na co zwrócić uwagę? Dzięki za odpowiedź.

Bazyl
25-02-2009, 21:54
Chyba jest tego troszkę. Chociaż z każdą wersją IE coraz mniej. Tak mówią. :)
Kurs html i css? Często spotkasz: nie działa w IE.

hesar
26-02-2009, 10:38
zacznij od http://kurs.browsehappy.pl
jasno czytelnie i wszystko prawei o bugach w IE (i na przyszlosc nie zadawaja glupich pytan czemu nie dziala w IE bo tam przewaznie nie dziala jak powinno :) )