PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o funkcjonalność bloga i drożenie do systemu Joomla



chip
28-02-2009, 12:57
Dla jasności sytuacji wyjaśniam ze nie jestem wemasterem, i w branży nie działam. Kieruje wyłącznie budowa serwisu , właściwie portalu na joomla 1,5,9. Jednym z bloków funkcjonalnych to Blog dla wielu użytkowników wiec jakis rozbudowany chciałbym. Poszukuje wykonawcy lub osób z doświadczeniem w budową bloga na Joomli czy integracja joomla z Wordpreseem, lub ewentualne linki to takich konstrukcji obejrzenia. Chce zorientować się w funkcjonalności takiego komponentu do Joomli, do moich potrzeb. Poniżej link coś co by mniej więcej odzwierciedlało moje potrzeby. A dokładnie zarządzanie historią postów, segregowanie do działów przez blogójących i administratora coś jak tu http://www.electronics-manufacturers.com/Electronic_components/Printed_circuit_boards/ Sadze ze to żadne wodotryski. Sadze ze dość podobnego jak w Jommli w dziale artykuły. Komponent może być komercyjny jak, MyBlog który rozważany również. Liczę na jakąś pomoc Joomla społeczności.
Chip