PDA

Zobacz pełną wersję : WYGLĄD SKLEPU



grafi777
28-02-2009, 13:54
mam problem, z wyglądem sklepu internetowego, nie moge usunać "Produkty polecane" które wyskakują na samym dole. Szukałem wszędzie ale nie mogę tego znaleść
Jak by mi mógł ktos pomóc bym był bardzo wdzięczny.
PS.
Wie może ktoś gdzie znaleść jakieś fajne skórki do sklepu z bielizną?

idek
02-03-2009, 19:06
wiesz co... nie do końca znalazłem jak to wyłączyć, ale znalazłem jak sie tego pozbyć... :D (a przeszukałem wszedzie gdzie mi do głowy przychodzilo i wszystkie fora chyba przeczytałem nawet oficjalne ang.)

no ale do rzeczy... jeśli masz kategorie bez tabelek, to musisz wyedytowac plik
/sklep/components/com_virtuemart/themes/default/templates/browse/includes/browse_notables.tpl.php
i usunąć z niego na dole:




// Show Featured Products
if( $this->get_cfg( 'showFeatured', 1 )) {
/* featuredproducts(random, no_of_products,category_based) no_of_products 0 = all else numeric amount
edit featuredproduct.tpl.php to edit layout */
echo $ps_product->featuredProducts(true,10,true);
}
echo $recent_products;

grafi777
02-03-2009, 20:13
wykasowałem tak jak napisałeś i tak samo jak było tak jest :(
Ma jeszcze jedno pytanie gdzie wykasować aby po po kliknięciu na kosz czy na obrazek virtueMArt na samym dole strony, nie przechodził na stronę http://virtuemart.net/
Proszę o pomoc

Poniżej zamieściłem zdjęcie strony

idek
02-03-2009, 20:23
mozliwe, ze masz szablon na tabelkach oparty, wtedy nie edytujesz pliku browse_notables.tpl.php tylko inny.. ew. możesz też zmienić nazwy plików które wyświetlają te dodatki np. w folderze common/relatedProducts.tpl.php czy np. common/featuredProducts.tpl.php

odnośnie usuwania logo, to było wielkorotnie poruszane i rowiązane... w koszyku musisz szmienić plik bodajrze o nazwie coś z basket... a logo w stopce wyłacza sie na zapleczu skpeu... ale jak pisałem było, wiec powiniens dać rade wyszukać

grafi777
02-03-2009, 21:25
dziękuje bardzo pomogło :), po wykasowaniu tych plików zniknęły obrazki, ale zostały kategorie jeszcze. Na razie są dwie i to się w oczy nie rzuca ale zamierzam wstawić jakieś 15 ....
Jak to poprawie to już dam Wam spokój :)

Prosze o pomoc

creathor
02-04-2009, 18:56
Nie prościej byłoby wyłączyć moduł odpowiedzialny za wyświetlanie produktów polecanych, a nie grzebać w plikach ? Moduł ten to VirtueMart Featured Products