PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją Joomla 1.5.9



gargamel
01-03-2009, 19:31
Witam
Mam problem z instalacją Joomla w najnowszej wersji 1.5.9.
Po przegraniu wszystkich plików na serwer a następnie wpisaniu w przeglądarce adresu docelowego do instalacji joomla, wyświetla się jedynie biała strona.

Dla pewności ponownie pobrałem pakiet instalacyjny ze strony joomla.org oraz przegrałem całość na serwer, niestety z tym samym skutkiem.

Proszę o poradę.

roofoos
02-03-2009, 14:52
Wskazywałoby to na fakt, że masz coś nie tak z plikiem index.php w kat instalacyjnym (może coś w nim edytowałeś, a później zapisałeś i wgrałeś taki na serwer).
Przychodzi mi do głowy jeszcze jakieś problemy z configuration.php - usuń z kat głównego- po instalacji stworzysz nowy (kod będzie wygenerowany na końcu instalacji).
Ja miałem podobny przypadek- musiałem nadgrać niestety cały katalog instalacyjny - nie pomagało żadne czyszczenie cache'u, tmp-internet-files i cookies.
Może i mało konkretnie ale może to jakaś podpowiedź. Powodzenia!

Marcoo
13-03-2009, 20:35
Witam
Mam problem z instalacją Joomla w najnowszej wersji 1.5.9.
Po przegraniu wszystkich plików na serwer a następnie wpisaniu w przeglądarce adresu docelowego do instalacji joomla, wyświetla się jedynie biała strona.

Dla pewności ponownie pobrałem pakiet instalacyjny ze strony joomla.org oraz przegrałem całość na serwer, niestety z tym samym skutkiem.

Proszę o poradę.

A nie został ci tam czasem plik index.html ?