PDA

Zobacz pełną wersję : Przewijalna lista artykułów



abdo
01-03-2009, 21:12
Witam,
Przejrzałem opcje wyświetlania spisu artykułów i są tam tylko normalne listy z paskiem nawigacji pod spodem na przykład, a ja chciałbym mieć taką listę w przewijalnym/rozwijanym okienku. Da się to jakoś w prosty sposób zaimplementować? Dzięki za pomoc.
--
A.W.

Bazyl
01-03-2009, 21:17
Czyli jak?
Tak jak na zapleczu J!?

abdo
02-03-2009, 14:56
Podaję linka z przykładem takiej listy: http://www.rowery.grajewo.pl/przyklad.html

Samo umieszczenie takiego skryptu to nie problem, ale ręczne podpinanie artykułów do tej listy to już jest problem ;) bo jest tego duuużo.

Może jest jakiś skrypt/wtyczka która pomogłaby rozwiązać ten problem?
--
A.W.

Bazyl
02-03-2009, 15:58
Nie wiem, czy istnieje taki skrypt.
Jeśli mogę - w ten sposób wykonane menu nie ma nic wspólnego z użytecznością.

abdo
02-03-2009, 18:18
Myślisz że przewijanie po kilkanaście artykułów/linków i za każdym razem odświeżanie strony jest bardziej użyteczne? No może i tak, skoro nie ma za bardzo innego wyjścia ;) ale tak na serio już - to spróbuję zrobić to standardowo, czyli lista artykułów z paskiem nawigacyjnym i z filtrowaniem po nazwie literki, bo chyba więcej możliwości to tam nie ma jeśli dobrze pamiętam??

Bazyl
02-03-2009, 18:56
Linki można przecież pogrupować tematycznie.

abdo
03-03-2009, 17:39
Sam już nie wiem, ale z tego co zdążyłem zauważyć to użytkownicy bardzo chwalili sobie taką właśnie listę przewijalną jak podałem w przykładowym linku, więc chyba wkleję taką, w końcu strona będzie dla użytkowników a nie dla mnie ;)
Trochę zajmie mi "ręczne" podpinanie linków do tej listy, ale czego nie robi się dla użytkowników :)
Tak czy siak, dzięki wielkie za pomoc :)