PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon tem_trentco - autor i data



moniq
02-03-2009, 11:55
Witam,
Mam problem z wyswietlaniem się Autora i daty utworzenie artkułu. Problem polega na tym ze te informacje sie nie wyswietlaja. Uzywam joomla 1.5.9 oraz templaty tem_trenco wina moim zdaniem lezy po stronie szablonu bo przy innych jest ok.

Prosze o rade gdzie i co powinnam poprawic aby takie dane sie wyswietlaly. Nadmienie tylko ze nie jestem biegla z php wiec bardzo prosze o szczegolowe informacje.

Chyba znalazlam rozwiazanie ... brakowalo w css .creatdate ... sorki gdzies mi to umknelo.

moniq
03-03-2009, 09:20
Sukces okazał sie połowiczny co prawda po dopisaniu w css stylu .creatdate i o czym zapomnialam wczesniej wspomniec zmianie w pliku php
<?php if ($this->params->get('dateCreated')=='no') { ?> .createdate {display:none} <?php } ?>
na

<?php if ($this->params->get('dateCreated')=='yes') { ?> .createdate {display:none} <?php } ?>
czyli zmianie no na yes data zaczeła się wyświetlać ale ...
zawsze musi być jakieś ale nie potrafie jej uporzadkowac tzn wyswietla mi sie w tej chwili w formie : Poniedziałek, 02 Marzec 2009 23:35.

Zależało by mi na tym aby data byla krotka i prosta czyli 02.03.2009, prosze o pomoc bo nie wiem co musze dodac w pliku php zeby to zmienic.