PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o pomoc w zainstalowaniu joomala



Mateusz8425
03-03-2009, 17:18
Proszę o pomoc w zainstalowaniu joomala. jestem początkowym użytkownikiem, przesłałem na serwer wydaje mi się że cały program ale niedziała! po wpisaniu adresu strony nic się niedzieje niepojawia się żadne okienko. Próbowałem kilkaktornie wysyłać na serwer program, kożystam z serewra neostrada, próbowałem też z darmowego na poczcie< interia.pl> proszę o pomoc , CO robię źle.

idek
03-03-2009, 20:41
na serwerze interii jak i neostrady prawdopodobnie (nie wiem jak z neo).. ale nie będziesz miał dostępu do bazy danych, a bez tego Ci Joomla nie pójdzie.. wiec lepiej od razu zainwestuj 3zł i kup konto np. w webd.pl, albo przeszukaj forum w poszukiwaniu polecanego darmowego hostingu

Mateusz8425
04-03-2009, 12:13
dziekuje za radę. zastanawiam się jak to jest z tym hostingiem bo neostrada coś takiego mi daje! usługa hostingowa jest dostępna dla użytkowników neostrady tylko czy to jest to samo?jest możliwość publikacji stron www bo też do takie informacji dotarłem na stronach neostrady .tworząc plik index index.html i wpisując dowolne słowo w nim , jest ono odrazu publikowane w sieci pod adresem strony neostrady albo właśnie interii