PDA

Zobacz pełną wersję : Jakich dodatkow użyć ?



medalik
04-03-2009, 10:59
Witam,
Długo nie mogłem się zdecydować, ale jednak padło na Joomla 1.5 - to własnie na niej zamierzam zrealizować swój pomysł na serwis :)

Mam w zaiązku z tym pytanie do ekspertów od komponentów - prośbę o poradę ( nazwy i ewentulne likni do miejsc gdzie mogę je pobrać ).
Chetnie przyjmę też sugestie i pomysły, za co z góry Wam dziękuję.

Żeby się za bardzo nie rozpisywać przygotowałem mały szkic tego co chcę osiągnąć w postaci obrazka:

http://img24.imageshack.us/img24/4671/przykad.gif

Krótki opis: Standardowy artykuł a pod nim tabber - 3 pola w których są osobne komentarze ( dostępne tylko dla zarejestrowanych ). Dodatkowo ranking , też tylko dla zarejestrowanych i najlepiej z ograniczeniem głosowania np. raz na X czasu.
Bardzo chętnie poznam od Was inne komponenty, które mogę wykorzystać w tym celu np. katalogi z komnetarzami i fajną wyszukiwarką etc.

Będę równiez potrzebował komponentu/dodatku wyszukiwarki alfabetycznej - tzn. żeby każdy z tych artykułów mógł zostać wyszukany po jego nazwie względem alfabetu.

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziekuję za wskazówki. Wiem, że nie brakuje tutaj ekspertów od Joomla i liczę na małą pomoc ;)

Pozdrawiam
Michał