PDA

Zobacz pełną wersję : Misterestate - nie można dodawać zdjęć



kona
04-03-2009, 20:46
Witam, mam zainstalowane mister estate 1.03 PL
niestety, nie mogę dodawać zdjęć do ogłoszeń, ładują zdjęcia na serwer z poziomu przeglądarki, napisane jest, że jest ok, a tak naprawdę nie działa.

Po "załadowaniu" ich, są niewidoczne.

Proszę o pomoc, z góry dziękuję.

kona
07-03-2009, 21:36
ponawiam, sprawa bardzo pilna

bardzo prosze o pomoc.

zwiastun
07-03-2009, 23:40
a) najpierw pomóż sobie sama
b) jak już nie umiesz poradzić to daj sobie pomóc, a nie prowokuj

Poszukałaś postów na podobny lub taki sam temat?
Poczytałaś o tym, dlaczego mogą występować kłopoty z instalowaniem, dodawaniem plików i ich widocznością na stronie?
Na jakiej podstawie ktoś mialby Ci coś odpowiedzieć? Gdzie są jakiekolwiek informacje o konfiguracji Twojego Joomla!

kona
08-03-2009, 11:25
Poszukałem, i nic nie znalazłem, dlatego piszę.

Jeżeli chodzi o ustawienia Joomla, są następujące:
Wersja MySQL: 5.0.67 Wersja PHP: 5.2.8 Serwer WWW: Apache/2 Wersja Joomla!: Joomla! + Admin Language 1.0.15 stable
Istotne ustawienia PHP: RG Emulation (Emulacja Register Globals): wył Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]: wył Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]: wł. Safe Mode [Tryb bezpieczny]: wył File Uploads [Wczytywanie plików]: wł. Session auto start [Automatyczny start sesji]: wył Session save path [Ścieżka zapisu sesji]: /tmp/php5_sessions Short Open Tags [Krótkie znaczniki]: wł.
Output Buffering [Buforuj dane wyjściowe]: wył
Open basedir [Katalog bazowy]: /home/:/var/www/html/:/tmp:/etc/virtual Display Errors [Wyświetlaj błędy]: wł. Obsługa XML: Tak Obsługa Zlib: Tak Wyłączone funkcje: symlink, system, shell_exec, exec, proc_get_status, proc_nice, proc_terminate, define_syslog_variables, syslog, openlog, closelog, escapeshellcmd, passthru, ocinumcols, ini_alter, leak, listen, chgrp, apache_note, apache_setenv, debugger_on, debugger_off, ftp_exec, dl, dll, ftp, popen, myshellexec, proc_open, socket_bind, proc_close

zwiastun
08-03-2009, 12:23
A co z prawami dostępu do katalogów, w ktorych są zdjęcia?

kona
08-03-2009, 13:32
chmody ustawione tak jak powinny czyli 777, pozatym serwer działa z uprawnieniami użytkownika, wiec nie powinno być żadnego problemu, a niestety jest :(