PDA

Zobacz pełną wersję : Bot relateditem - mały kłopot



yogi009
04-03-2009, 23:02
Użyłem bota RelatedItem do wyświetlenia pod artykułami - efekt jest podwójny, wyświetla mi tematy powiązane pod artykułami i w pozycji LEFT, zmieniałem tytuł wyświetlany i w obu pozycjach jest widoczna zmiana tytułu, więc wygląda na to, że wyświetla mi się podwójnie. Ktoś może mnie naprowadzić ?

pozdrowionka,

wojsmol
06-03-2009, 20:59
Witam Wygląda na, to że w left masz wpięty ten bot na sztywno w szablon. Pokaż index.php od szablonu. Pozdrawiam

wojsmol
06-03-2009, 21:03
Witam
Wygląda na, to że masz ten bot na sztywno wpięty w szablon w pozycji left. Pokaż index.php szablonu.
Pozdrawiam

yogi009
09-03-2009, 09:53
nie sądzę, żebym go miał wpięty na sztywno, sam go niedawno doinstalowałem, być może jakieś ustawienia pochrzaniłem...

yogi009
11-03-2009, 22:05
Temat rozwiązałem, wątek do zamknięcia.

iros
11-03-2009, 22:13
Przyjemnie byłoby, gdybyś podzielił się tą wiedzą, tak dla potomnych.

yogi009
13-03-2009, 11:30
No cóż, problem wynikał ze szkodliwej i prawdopodobnie niezamierzonej przez autorów bot'a interakcji z innym, stworzonym przeze mnie prostym modułem (który w żaden sposób nie odwoływał się do bot,a - do niczego się nie odwoływał, ale jednak podlegał interakcji). Temat rozwiązałem przez usunięcie mojego modułu, a zakładaną w nim funkcjonalność osiągnąłem prościej. To zresztą nie jest jedyny przykład interakcji pomiędzy modułami, niedawno miałem to samo z modułem zapisywania do lettermana, kiedy przestawiałem go na dół w jakiejś pozycji szablonu (np. jako trzeci w left), przechodził w język angielski, jak był na górze left - elegancko po polsku. Ja wiem, prawdopodobnie trzeba się przekopać przez odrobinę kodu ew. dokumentacji i można to wyeliminować, no ale jeśli można efekt osiągnąć prościej (np. tworząc dodatkową pozycję w szablonie pod left (np. user10), to ja bramy nie wyważam :-) Pomogłem ? :-)