PDA

Zobacz pełną wersję : Joom Gallery - zmiana jezyka



Czleniokoleszka
05-03-2009, 14:35
Witam mam zainstalowaną galerie JoomGallery 1.5 RC2 i nie moge znaleźć ostawień dotyczących języka. Chcialem zainstalować polski ale nie wiem gdzie. Na serwerze tez szukalem ale bez rezultatow.

Testerr
08-04-2009, 22:05
Jest może spolszczenie do JoomGallery 1.5 w panelu Admina ?

papugam
09-04-2009, 02:23
Witaj
Strona joomgallery i katalog download. Wybierasz joomla 1.5 i tam jest dalej pakiet językowy tu masz link (http://www.en.joomgallery.net/downloads/joomgallery-1.5.x-languages/view-category.html). Klikasz na polski i instalujesz pakiet językowy polski. O ile dobrze sprawdziłem to raczej wprowadza zmiany do strony niż do panelu ale zawsze coś.
Pozdrawia
Michał

Testerr
09-04-2009, 07:08
Witaj
Strona joomgallery i katalog download. Wybierasz joomla 1.5 i tam jest dalej pakiet językowy tu masz link (http://www.en.joomgallery.net/downloads/joomgallery-1.5.x-languages/view-category.html). Klikasz na polski i instalujesz pakiet językowy polski. O ile dobrze sprawdziłem to raczej wprowadza zmiany do strony niż do panelu ale zawsze coś.
Pozdrawia
Michał

Wielkie dzięki za radę i chęci. To spolszczenie to akurat mam zainstalowane.I to tylko zmienia na stronie.W panelu Admina jest dalej nie po polsku.:(Kurcze no nie wiem skąd tu wziąść spolszczenie by u Admina spolszczyło ? jeszcze raz dzięki za chęci ;)

Pozdrawiam.
Tester

zwiastun
09-04-2009, 08:38
wziąć PonyGallery , posiedzieć 2-3 dni i przenieść tłumaczenie. Nawet angielskiego znać nie trzeba.

wienie
15-04-2009, 12:17
tłumaczenie starej wersji galerii jest ale pod 1.0 i nie wiem czy do tej wersji będzie pasowało ale wątpię ;-(

szkoda bo to obecnie chyba najlepsza galeria pod joomle za free

zwiastun
15-04-2009, 12:45
Post wyżej napisałem, co trzeba zrobić. Projektant byłby chory na umyśle, gdyby od podstaw pisał kilkaset etykiet i komunikatów

szpprezes
15-05-2009, 13:59
Mój pierwszy post.
Do tej pory udało mi się wszystko u Was znaleźć (za co wielkie dzięki). Tym razem - niestety.
Szukam spolszczenia zakładki joom gallery dla community builder (lub wskazówki jak je zrobić samemu) - CB GalleryTab 3.