PDA

Zobacz pełną wersję : Mosauthorxtd nie wyświetla #hits# i jeszcze jeden problem...



Barca
23-11-2005, 16:57
Witam,

- Problem 1 -

Od jakiegoś czasu jestem na Joomla i zauważyłem problem z mambotem mosauthorxtd, który pod mambo działał bez zarzutu. Nie jestem na 100% pewny, ale wydaje mi się że do tej pory także i na Joomla działał on poprawnie.
O co chodzi... Nie wyświetla #hits#. Każde inne pole jakie chcę, jak autor czy data napisania artykułu jest wyświetlane ok, a #hits# po prostu jest jakby ignorowane, pozostaje puste. Ten mambot jest używany także np. na planetjoomla.com i tam też jest taki błąd, np.:

Written by Written by Thomas, Monday, 21 November 2005 ( hits)

Nie ma numerka przed "hits". Próbowałem pogrzebać w kodzie, i okazało się w ciągu $row->hits mogę wstawić zamiast hits inne rubryki z tabeli mos_content ale tylko inne niż int. A nie muszę dodawać że "hits" to właśnie int. Może ktoś poradzi co i jak?

- Problem 2 -
Dlaczego się takie cuś dziwnego zrobiło na dole strony www.prawniczy.com, chodzi mi o:

_PN_LT_PN_LT Start _PN_LT Poprzednia 1 2 3 4 Następna _PN_RT Ostatnia _PN_RT_PN_RT

Gdzie to siedzi, żebym mógł zmienić? Widzę że dość dużo stron ma z tym problem...

Z góry dzięki za czas i pomoc
Barca

zwiastun
23-11-2005, 19:29
Jeden post = jeden temat!!!!
To drugie w pliku języka

Barca
23-11-2005, 20:38
Jeden post = jeden temat!!!!
Masz rację, sorry. Śpieszyłem się i nie założyłem nowego tematu...


To drugie w pliku języka
Faktycznie, dziękuję. Poniżej daję dla potomnych odpowiednią zawartość fragmentu pliku polish.php:

/** pageNavigation */
DEFINE('_PN_LT','<');
DEFINE('_PN_RT','>');
DEFINE('_PN_PAGE','Strona');
DEFINE('_PN_OF','z');
DEFINE('_PN_START','Pierwsza');
DEFINE('_PN_PREVIOUS','Poprzednia');
DEFINE('_PN_NEXT','Następna');
DEFINE('_PN_END','Ostatnia');
DEFINE('_PN_DISPLAY_NR','Wyświetl #');
DEFINE('_PN_RESULTS','Wyniki');

Barca
24-11-2005, 12:28
Co do problemu z mosauthorxtd, dostałem odpowiedź od autora modułu. W pliku mambots/content/mosauthorxtd.php należy zmienić odpowiedni fragment kodu na:



if (!is_int($row->hits)) {
$query = "SELECT hits FROM #__content WHERE id =".$row->id;
$database->setQuery( $query );
$hits = $database->loadResult();
} else {
$hits=$row->hits;
}

$MOSCONTENTSTRING=str_replace("#created#",mosFormatDate($row->created),$MOSCONTENTSTRING);
$MOSCONTENTSTRING=str_replace("#modified#",mosFormatDate($row->modified),$MOSCONTENTSTRING);
$MOSCONTENTSTRING=str_replace("#hits#",$hits,$MOSCONTENTSTRING);
$MOSCONTENTSTRING=str_replace("#section#",$row->section,$MOSCONTENTSTRING);
$MOSCONTENTSTRING=str_replace("#category#",$row->category,$MOSCONTENTSTRING);
$MOSCONTENTSTRING=str_replace("#usertype#",$row->usertype,$MOSCONTENTSTRING);


Problem pojawił się po zainstalowaniu patcha 1.0.4 do Joomla. Teraz wszystko śmiga ;)