PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z PonnyGallery i Random Image



panchito
09-06-2006, 13:15
Witam

Przeczytałem wszytskie posty dotyczące Joomla PE , szukałem też na forum joomla i mambo jednka nie znalazłem opisu mojego problemu.

Problemem jest brak wyświetlania się obrazków w PonnyGallery oraz wyswietlania się modułu Random Image.

Ponny Gallery

Stworzyłem kategorie i uaktywniłem ją
Zrobiłem upload pliku *.jpg
Dodałem obrazek, zatwierdziłem go i opublikowałem
W galerii wyswietliła się informacja o nowej kategorii i o jednym pliku w galerii jednka nie wyświetla tego brazka.

Na wszelki wypadek ustawiłem w administracji zaby admin nie musiał zatwierdzać pliku jednka to nie pomogło , zrobiłem upload innych plików na serwer ale one tez sie nie wyswietlają jedynie zwieksza sie liczba w opisie kategorii, zminiłem pozycje galleri na srodek nic to nie pomogło.
Nie wyświetla sie tez Panel Użytkownika ( link w galerii) , Nie ma znaczenia czy używam IE czy Firefoxa ten sam problem w obu przeglądarkach.
Po instalacji nie zmieniałem uprawnień plików zostawiłem domyślne serwera (może w tym problem)

Random Image

stworzyłem folder w katalogu głównym - folder img i nadałem mu prawa 777
skopiowałem do niego plik graficzny *jpg
następnie w opcjach modułu który jest opublikowany i ma się wyświetlac w kolumnie prawej ustawiłem parametry obrazka.
jako ścięzke do folderu z obrazkami wpisałem "img"
mimo to moduł a tym samym obrazki nie wyswietlaja się

W czym może być problem ? Nie mam już pomysłów
Mam zinstalowaną Joomla! 1.0.8 Stable
na serwerze jest :
MySQL 4.0.25-standard-log
PHP 4.4.2
Apache

stone
12-06-2006, 22:25
A czy masz bezpośredni dostęp do tych obrazków z poziomu paska przeglądarki?

mariandr
27-03-2009, 09:18
mam również problem z wczytywaniem obrazków przez random image próbowałem na wiele sposobów bez rezultatu