PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobić "podstronę" z linkami do artykułów.



soulfain
06-03-2009, 01:36
Witam,

ciężko mi sprecyzować problem. Robię stronę gdzie każdy element menu (każdy element to osobna kategoria) prowadzi do podstrony z linkami do artykułów z tej kategorii. Ta strona jest jakby "pośrednikiem".

Graficznie to odwzorowałem w ten sposób:
http://img209.imageshack.us/img209/4343/help.png


Jak zrobić tę pośredniczącą stronę? Czy jedyną opcją jest "artykuł" z własnym HTML (tabele + odrobina JS)? Czy Joomla ma jakąś opcję stron "pośredniczących"?

Pozdrawiam,
Soulfain

zwiastun
06-03-2009, 02:09
Czy Waść był łaskaw zapoznać się z podstawami Joomla? Aby odpowiedzieć na to pytanie, nie trzeba czytać żadnych poradników! Wystarczy sprawdzić, jakie pozycje menu można utworzyć w Joomla!

soulfain
06-03-2009, 23:13
Category list layout nie działa (chociaż blog list layout działa). To nie rozwiązuje problemu, jak mogę dodać JS?

zwiastun
07-03-2009, 00:05
Co to znaczy: nie działa? Jeśli nie działa, to odkryj dlaczego (niepoprawna instalacja?)
Dodać JS? Oczekujesz, że jakiś programista poda Ci tu rozwiązanie na tacy? No cóż, czekaj!

soulfain
07-03-2009, 00:12
Dlatego lepiej jest pisać na forach angielskich.. Pobawiłem się panelem i pozmieniałem ustawienia globalne. Co do JS, zaaplikowałem je w kodzie po swojemu.

Temat skończony.

zwiastun
07-03-2009, 00:38
Musiałeś po swojemu? I nawet fora angielskie nie pomogły? Niebywałe. Dlatego ja wolę polskie. Bo jak mogą i potrafią, to pomogą!