PDA

Zobacz pełną wersję : odzyskanie poprzednich ustawień



wienzi
06-03-2009, 10:02
mam dwie stronki na serwerze w dwóch bazach danych, jadna stronka mi sie zepsuła wiec postanowiłam ją zainstalowac od nowa, ale przez pomylkę wgrałam ją do tej bazy danych w której jest już stronka, wtedy na tamtej (stronce mojego chłopaka, dośc już rozbudowanej) wszystko znikło -przywróciło się do ustawiń domyslnych, mam pytanie czy da się jakoś odzyskać te jego artkuły.
Pewne jego informacje zostaly (np w szablonie jego dane)
jago stronka zajmuje w bazie 3 mega a moja pusta ok 900 tzn że może te rzeczy gdzieś są schowane, proszę o pomoc o ile to mozliwe

hesar
06-03-2009, 10:05
nie rozumiem co napisalas

jesli nadpisalas dane w bazie danych to sie nie da, jesli tylko usuniete zostaly odwolania do rekordow ktore mimo wszystko sa w bazie to sie da, jesli zostalo zmienione odwolanie do bazy danych w pliku configuration.php to rowniez sie da

wienzi
06-03-2009, 10:43
a jeśli się da, to jak, (ja myślę, że to tam gdzies jest)

hesar
06-03-2009, 11:22
a to zalezy co jest zepsute
1 wersja wymaga duzej znajomosci bazy i joomli
2 wersja wymaga tylko zmiany ustawien do walsciwej bazy w pliku configuration.php

wienzi
06-03-2009, 11:41
o teraz się dowiedzialam, bo ja mam domenę w nazwa pl, i mi tam powiedzieli, że mogę przywrócić tam stan z wczoraj, więc to mam nadzieję rozwiąże mój problem, dzięki hesar, za próbę pomocy, jednak takie tajniki joomle to jeszce nie dla mnie, jestem w joomlowym przedszkolu