PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Chrono Comment 1.2



henry
06-03-2009, 22:11
Joomla 1.5.9, serwer z PHP 4.4.9 i my SQL<4.1.2 i system komentarzy Chrono Comment 1.2
Komponent się zainstalował, moduł się zainstalował ale instalacja pluginu daje komunikat:
JInstaller::install: Istnieje już katalog '/homez.106/obnie/www/Joomla/plugins/content/ChronoComments.php' - Proszę, sprawdź czy przypadkiem:
• rozszerzenie jest już zainstalowane,
• nazwa pliku XML jest poprawna,
• nie ma wyszczególnionych plików XML wewnątrz pliku rozszerzenie.xml,
• wszystkie pliki (z wyjątkiem XML) są poprawnie wyszczególnione w pliku rozszerzenie.xml oraz czy nie ma powtórzonych wpisów,
• czy nie ma pozostał pusty bądź częściowo pusty folder po poprzedniej instalacji

Jak ktoś wie co z tym zrobić aby dokonczyć instalację to będę wdzięczny za pomoc.

zwiastun
06-03-2009, 23:10
Przeczytaj, co nam przytoczyłeś, odpowiedz, a jeśli nadal będzie problem, będziemy szukać rozwiązania!

henry
07-03-2009, 13:29
Zwiastun, wymagasz od pasażera samolotu aby znał się na pilotażu, nawigacji, konstrukcji, etc.
Nie znam odpowiedzi na żadne z tych pytań.

zwiastun
07-03-2009, 13:42
Skoro
a) nie znasz odpowiedzi na żadne z tych pytań
b) nie zabrałeś się, jak rozumiem, za sprawdzenie - po kolei, o czym mowa w komunikacie
to czego oczekujesz?
Przelejesz mi na konto odpowiednią kwotę, dasz dostęp do serwera i ja Ci to chętnie na takich warunkach posprawdzam. Zajmie mi to 5 minut, zainkasuję np. 200 PLN. Jeśli to dla Ciebie interes, proszę bardzo.

PS. Możesz oczywiście poczekać, że odezwie się ktoś, kto instalował ten system komentarzy i spotkał się z błędem. Bo możliwe, że jest jakiś błąd w pakiecie.

Przed chwilą zainstalowałem z pakietu: ChronoComments_1.2_Express_Install.zip Zainstalowany został komponent i dodatek. Bez żadnych problemów. Jeden proces. Widocznie instalujesz po raz drugi!

henry
07-03-2009, 16:25
Skoro ten lot kosztuje 200 zł to ja wysiadam.:confused:
Przejadę się rowerem.:o