PDA

Zobacz pełną wersję : formularz dla modelek



panorama
10-06-2006, 07:19
:confused: Witam!
Wykonałem stronę jako agencję modelek na Jomli 1.08, a także galerię. Jednakże nie zadowala mnie podstawowy formularz kontaktowy w jomli, gdzie jest tylko kilka pól odnosnie danych. Czy może ktoś wie, lub zna komponent w języku polskim, jak zrobić osobny rozwinięty formularz, który posiadałby oprócz standardowych pół danych personalnych mozliwość przesłania na pocztę e-mail admina serwisu wybranych 12 zdjęć jpg z komputera nadawcy (albo w paczce, albo 12 osobnych pól). Słyszałem coś o komponencie com_mosforms_0.3rc6.3_pl, ale nic tam takiego nie ma, natomiast com_facileforms_144 jest po angielsku i przy próbie konfiguracji wychodzi mi komunikat: Installation Step 2.
Select database install/update mode New install: Create tables (drops existing tables) Reinstalling 1.4.* (Table structures are up-to-date) Upgrading from 1.3.* Upgrading from 1.2.* Upgrading from 1.1.* Upgrading from 1.0.* Select optional packages Sample forms (Samples
Nie bardzo wiem, co mam wybrać, aby nie uszkodzić swojej bazy danych w Jomli.
Będę wdzięczny za pomoc.

Dylek
10-06-2006, 09:43
Slownik do reki i naprzod :)
Pierwsza instalacja FacileForms to stworzenie nowych tabel na potrzeby tego komponentu oraz najlepiej jak jeszcze dodasz instalacje przykladowych danych - pomoze Ci to zrozumiec idee dzialania tego komponentu.