PDA

Zobacz pełną wersję : wyswietlanie kategorii



maja2
09-03-2009, 13:32
Nie wiem w jaki sposob ustawic aby po kliknieciu w nazwe sekcji lub kategorii, ktora wyswietla sie na stronie glownej, wyswietlaly sie wiadomosci czy artyluly z danej kategorii w sposob taki jak na glownej stronie, a nie w formie tabelki -tak jak jest teraz czyli standardowo. Wiem ze jest to mozliwe bo widzialam to kiedys przypadkowo na kilku stronach, nie wiem tylko w jaki sposob mozna to zrobic lub jakiego komponentu do tego uzyc.
Pozdrawiam.

zwiastun
09-03-2009, 14:25
Podstawy obsługi Joomla! znajdziesz pod adresami w mojej stopce.

maja2
09-03-2009, 20:12
To co jest tam napisane bylo przeze mnie testowane juz jakis czas temu i dziala ale- jesli doda sie link do menu (np sekcja1 czy kategoria1, itd) i wybierze w ustawieniach wyswietlanie jako blog. Nie wiem jak uzyc tego bez dodawania kazdej kategorii po kolei do menu bo jest tego sporo. Nie moge znalesc zadnych ustawien wchodzac na Artykuly /Sekcje artykulow lub Artykuly/Kategorie artykulow aby ustawic automatycznie wyswietlanie sekcji lub kategorii w formie artykulow. Czy trzeba cos modyfikowac w kodzie ?

zwiastun
09-03-2009, 20:34
W 1.5 masz przegląd artykułów w sekcji, nie musisz więc dodawać każdej kategorii. Jeśli Cię dobrze rozumiem, to Ty chcesz, aby odnośnik do sekcji lub kategorii, jaki jest w artykule (zwiastunie artykułu) też wyświetlał się w formie przeglądu - nie ma takiej opcji. Byłoby to trochę bez sensu, bo to z natury odnośnik do listy artykułów a nie wyjątków.