PDA

Zobacz pełną wersję : zaimplementowanie bazy artykułów z Subiekta do joomla virtue markt



maj_ka
10-06-2006, 11:52
czy da sie zrobić to co w temacie?
klient ma stronke. sklep istniejacy w tzw realu pracuje na programie Subiekt, jest tam baza danych produktów - nigdy w życiu z Subiektem nie mialam do czynienia i zastanawiam sie czy chcac poszerzyc strone klienta o sklep internetowy moge zimplementowac te baze do joomli? czy tez jestem skazana na wklepywanie naprawde wielu artykułów lub nie daj Boże on jest skazany ponieważ on na joomli jeszcze sie nie zna.
da sie to uprościc? jesli tak to w jaki sposob?

Dylek
10-06-2006, 12:21
W jakis sposob na pewno sie da. Musisz zobaczyc jakie pliki akceptuje virtuemart do importu, oraz w jaki sposob mozna zrobic eksport z subiekta do takiego pliku. Porownaj co jest w tych dwoch plikach i zrob tak, zeby bylo identycznie :)

marian
14-01-2008, 20:16
Chciałbym odświeżyć i nieco rozszerzyć temat.

Mam w perspektywie budowę sklepu opartego na VM i człowiek dla którego mam to robić pyta się o możliwość integracji VM z tym programem fakturująco magazynowym (zapewne chodziłoby o wystawianie faktur dla zakupów robionych w VM oraz zgodność stanów magazynowych w VM i Subiekcie).

Czy to w ogóle jest możliwe?
Czy ktoś robił już coś podobnego?

Jacekalex
19-08-2008, 17:57
Witam

Na jednym forum znalazłem coś takiego:
<quote>
fashXX
18-08-2007, 13:36
Jest to możliwe do zrealizowania w VB .NET, osobliście zaprogramowałem taką aplikacje.
Schemat działania pobierz dane z subiekta zapytaniem sql, połącz z serwerem mysql na stronie i updatuj odpowiednie tabele od sklepu internetowego. Działa szybko i sprawnie na darmowym VirtualMarkt (komponent do joomla). Jeśli jest ktoś chętny to niech pisze na maila fashXX@gmail.com
</quote>

Pozdrawiam
Jacekalex
:)

dkint
19-08-2008, 18:07
Chciałbym odświeżyć i nieco rozszerzyć temat.

Mam w perspektywie budowę sklepu opartego na VM i człowiek dla którego mam to robić pyta się o możliwość integracji VM z tym programem fakturująco magazynowym (zapewne chodziłoby o wystawianie faktur dla zakupów robionych w VM oraz zgodność stanów magazynowych w VM i Subiekcie).

Czy to w ogóle jest możliwe?
Czy ktoś robił już coś podobnego?

Witam

Przypomnij się ludziom na tym forum http://forum.virtuemart.pl/index.php?topic=225.0 może coś pomogą, ktoś już ogólnie temat ruszał ...

pozdrawiam
Krzysiek

marian
19-08-2008, 18:08
Dzięki za odpowiedź, chociaż dla mnie na razie temat przestał być aktualny (zleceniodawca zawiesił na razie w ogóle projekt budowy tego sklepu).

pozdrawiam
marian

wacusiek
23-04-2009, 10:28
Nie wiem czy dalej Cię to interesuje ale jest takie rozwiązanie Subiekt GT działa z VM przez programik który kupuje sie za okolo 350zł i potem 100 na rok. Jezeli Cię to interesuje to znajde namiar.

marian
23-04-2009, 10:33
Nie wiem czy dalej Cię to interesuje ale jest takie rozwiązanie Subiekt GT działa z VM przez programik który kupuje sie za okolo 350zł i potem 100 na rok. Jezeli Cię to interesuje to znajde namiar.

W tej chwili dla mnie sprawa już nieaktualna (klient całkowicie się wycofał z tego projektu), ale może przyda się w przyszłości więc dzięki za cynk- w razie czego powrócę do tematu ;)

GOGOKOM
14-06-2010, 14:27
Odświeżam
ktoś może przeprowadził połączenie VM i Subiekt GT

KoTeKMalbork
16-09-2013, 18:56
Integrację:
http://www.oscgold.com/polacz-oscgold-subiektem-n-147.html
http://www.e-mo.com.pl/s2s

Niestety sa paltne i na podstawie rocznego abonamentu

GOGOKOM
16-09-2013, 20:32
zerknę dzięki