PDA

Zobacz pełną wersję : problem z ArtBanners 2



panorama
10-06-2006, 17:03
Witam!
Posiadam Jomlę 1.08 i standardowy komponent Baner, który wyswietla się prawidłowo na górze, w logo (pozycja baner w module) w templatce "gopip olive".
Jednak, gdy chciałem wymienic ten komponent wraz z modułem na "Art Banners 2" pojawiły sie kłopoty, w postaci braku wyświetlania w tym samym miejscu doinstalowanego komponentu wraz z modułem. Wyswietla sie jedynie poprzedni standardowy baner, pomimo odpublikowania go. Nowy komponent z modułem wyswietla sie w innych miejscach, oprócz wskazanego, gdzie jest standardowy baner. Czy da sie to jakoś wymienić?

chemik
06-02-2007, 15:32
Wiatm!

Prosze o pomoc, poniweaż gdy wchodzę do art banners w pozycje zarządzaj bannerami to taki komunikat mi wyskakuje:
Fatal error: Non-static method MENU_Default::MENU_Default() cannot be called statically in /home/users/hedm/public_html/chemikalia/administrator/components/com_artbanners/toolbar.artbanners.php on line 68

nie moge zanaleść pliku o takiej nazwie?! Z resza i tak bym nie potrafił go zmodyfikować :(

Może macie jakies pomysły?

Z dnia na dzień tak mi sie stało i to w 3 joomlach zainstalowanych. Wykuluczam moją ingerencje.

Może to jakieś ustwienia serwera dostawca zmienił?

Wersja j 1.0.10 w 1.0.12 też

Pozdr

arecus
17-06-2008, 12:51
Witam!
Posiadam Jomlę 1.08 i standardowy komponent Baner, który wyswietla się prawidłowo na górze, w logo (pozycja baner w module) w templatce "gopip olive".
Jednak, gdy chciałem wymienic ten komponent wraz z modułem na "Art Banners 2" pojawiły sie kłopoty, w postaci braku wyświetlania w tym samym miejscu doinstalowanego komponentu wraz z modułem. Wyswietla sie jedynie poprzedni standardowy baner, pomimo odpublikowania go. Nowy komponent z modułem wyswietla sie w innych miejscach, oprócz wskazanego, gdzie jest standardowy baner. Czy da sie to jakoś wymienić?
Mam dokładnie identyczny problem. Artbaners wyswieta sie wszędzie oprócz pozycji "baner" i "footer"