PDA

Zobacz pełną wersję : Jsas a jezyk w panelu



papugam
10-03-2009, 22:53
Witam Szanownych forumowiczów,

Już dawno na tym forum nie bywałem ale życie się zmienia i czas powracać. Bez zbędnych ceregieli przechodzę do problemu. Powiem szczerze, że nie chce mi się zakładać darmowego hostingu i tego sprawdzać wiec pytam może ktoś to sprawdził. Instaluję joomle (wersję 1.0.13, 1.015 z rodzimej strony w języku pl) a panel admin mam po angielsku dla mnie to nie problem ale bedzie 3-4 użytkowników kompletnie nie znających języka i chciałbym mieć tam pl bo pewnie bedą marudzić. Stronkę robie lokalnie wiec zainstalowałem jsas. I teraz zasadnicze pytanie. Czy jsas powoduje ze pobierając wersję pl panel admina mam częsciowo po angielsku (albo całą) czy tak ktoś przetłumaczył ? Czy instalując potem na polskim hostingu będę miał pl. Zainstalowałem wersje 1.5.9 tam prawie wszystko gra ale jakoś wole 1.0.X. Proszę o odpowiedz jęśli nikt mi nie pomożę to pewnie sam to spawdze. Wtedy sobie i Wam odpowiem.

Pozdrawia
Michał

zwiastun
10-03-2009, 23:08
1. Jeśli nie ma jakichś szczególnych powodów do zastosowania 1.0, korzystaj z 1.5
2. Jeśli instalujesz polskie wydanie ze zlokalizowanym zapleczem (JAL lub JIE), ustawienia serwera (także lokalnego, a więc stworzonego przy pomocy JSAS) nie mają wpływu na sposób wyświetlania zaplecza.
3. Polecam XAMPP zamiast JSAS