PDA

Zobacz pełną wersję : Restricted access! Please login with username and password!



navy100
11-03-2009, 18:29
Witam założyłem strone w joomli 1.5.x potrzebowalem komponentu komisu samochodowego wybrałem autostand 2.2 ale on wymaga joomla 1.0.x wiec przeniosłem wszystko na joomle 1.0.x zainstalowałem komponent i niby wszystko działa, no właśnie niby, nie działa dodawanie zdjęć wyświetla sie taki komunikat Restricted access! Please login with username and password!
oczywiście jestem zalogowany jako admin, najciekawsze jest to ze znajomy u siebie w domu wchodzi na ten moj panel to mu to dodawanie zdjec dziala on uzywa visty ja win xp czy to moze byc problem wylaczylem u siebie wszystkie zabezpieczenia podogrywalem javy itd itd ale nie pomoglo wie ktos jaki moze byc prolem??

zwiastun
11-03-2009, 18:40
Już wiesz, choć nie wiesz co, ale problem siedzi w Twoim komputerze.

navy100
11-03-2009, 18:56
Sprawdzałem na 6 komputerach w firmie plus na komputerze u znajomego plus u siebie w domu, i cały czas to samo, firewalle wyłączone oprogramowanie antyvirusowe wyłączone, szału dostaje powoli u niego działa na viscie i mowi ze na xp tez jakas podpowiedz co to moze byc


właśnie zainstalowałem na jednej maszynie win vista i tez nie dziala a tamtek kolega wyslal mi nawet print screeny panelu i u niego dziala kosmos jakakolwiek podpowiedz mile widziana, ma ktokolwiek jakikolwiek pomysl w czym moze byc problem???

navy100
12-03-2009, 13:47
w lewym dolnym rogu przeglądarki wyświetla mi błąd jeszcze pojawia się wykrzyknik gdy wchodzę w komponent i to samo dzieje sie na wszystkich komputerach w firmie (jest ich 8) a u znajomego wszystko działa POMÓŻCIE

navy100
14-03-2009, 09:46
dalej nie mogę sobie poradzić z problemem, ma ktoś jakiś pomysł bo pomysły mi sie skonczyly co to moze byc