PDA

Zobacz pełną wersję : joomfish, cache i błędy



WhiteOwl
12-03-2009, 11:42
Witam.

Mam dziwny problem, który powstał przez migrację z serwera na serwer.
Moja wersja Joomli to 1.5.7. Mam zainstalowane:
1) Seyret
2) Community builder
3) Joomfish
4) Fireboard

Problem polega na tym, że co jakiś czas krzaczy się menu.
Adresy są w stylu:
index.php/pl/components/com_seyret/themes/default/style/modules/mod_jflanguageselection/tmpl/index.php?option=com_seyret&Itemid=5&catid=9&lang=pl.
A na fladze brytyjskiej do zmiany języka: index.php/pl/component/components/com_comprofiler/js/index.php?lang=en.

Zauważyłem, że problem naprawia się, gdy usunę cache.
Pytanie jest czy update Joomli do nowej (aktualnie 1.5.9) może naprawić problem, czy lepiej próbować naprawiać istniejącą.

edit
Załamka - zainstalowałem OD NOWA całą stronę!!! Czyli - wszystkie dodatki, nową joomlę 1.5.9 i po dwóch dniach radości, że wszystko wróciło do normy zobaczyłem na fladze znowu błędny link:
zamiast:
/index.php?option=com_seyret&catid=7&Itemid=3&lang=en
widniał link:
/index.php/modules/mod_jflanguageselection/tmpl/components/com_fireboard/template/default/images/index.php?option=com_seyret&catid=7&Itemid=3&lang=en
usunięcie joomfish-en-GB (usuwanie z poziomu zaplecza) powoduje, że wraca do normy, ale po drodze jest kilka ostrzeżeń typu:
cache Delete failed: '714c3317c4776e05ea95c54f1d32fa4c.php.
Hmmm, coś mi się wydaje, że ten dodatek do wyświetlania filmów "seyret" może generować ten błąd, tylko pytanie jak to możliwe, żeby wpływał na menu joomli? o_o

Proszę o pomoc, chociażby gdzie mam szukać... Jak się zdenerwuję, to ustawię na sztywno menu i będę miał spokój :P. Chodziać pewności nie mam, czy to rozwiąże mój problem, ale raczej tak.
A może to joomfish jest odpowiedzialny za ten błąd...