PDA

Zobacz pełną wersję : PhocaGallery ukryta kategoria



dembolek
12-03-2009, 16:59
Witam serdecznie jestem poczatkujacy z joomli 1.5.9 ale spodobala mi sie galeria zdjec PhocaGallery 2.2.0 . Mam taki problem otoz chcialbym aby jedna z kategorii byla widoczna ale nie dostepna publicznie lecz tylko dla zarejestrowanych. I to m sie udalo. Mozna zapewne rozwiazac to na kilka przykladow za pomoca standardowego panelu logowania joomla. Tego jednak chce uniknac poniewaz przy logowaniu do tej kategorii pojawia sie juz jakis panel logowania a dwa mi sa nie potrzebne.
Problem Po kliknieciu na nazwe ukrytej kategori pojawia sie wiadomosci iz uzytkownik nie ma prawa do ogladania tej tresci oraz panel logowania. Co to za panel ?? Jaki modul , chcialbym usunac z niego mozliwosc rejestracji oraz przypominania hasla jedynie same boksy uzytkownika i hasla. Zadaje to pytanie w tej kategorii bo wydaje mi sie ze ten panel jest czescia galerii , chyba ze sie myle.
Czy da sie usunac panel o ktorym pisze i przypuszczam ze nalezy do galerii i zrobic tak aby prawo dostepu do tej kategorii mozna bylo trzymac z panelu logowania joomla.

zwiastun
12-03-2009, 17:24
Nie jest, to część Joomla!. I nie ruszaj!

dembolek
12-03-2009, 20:06
no tak wiec jak zrobic ukryta kategorie tak aby ktos kto ma jej nie ogladac nie mogl sie zarejestrowac przez co moze miec do niej dostep. Oczywiscie mozna wprowadzic autoryzacje przez admina tak?? Tylko ten sposob :/? Moze jednak da sie ten link jakos wyrzucic..

zwiastun
12-03-2009, 20:48
Wszystko się da, ale na odpowiednim poziomie kompetencji. Ale to jeszcze nie Twój poziomo (sądzisz bowiem, że to moduł jakiś, a to niestety, nie moduł). Rejestrację można wyłączyć bez mieszania w kodzie.

xandrew24x
02-04-2009, 11:16
a czy jest możliwość dodawania komentarzy w tej galerii i oceniania zdjęć mam zainstalowaną najnowszą jej wersje ale nigdzie tego nie mogę znaleźć?