PDA

Zobacz pełną wersję : Kodowanie ... SOBI2 template , MySQL



dembolek
14-03-2009, 16:57
Witam serdecznie mam wielki problem.. ktory trudno mi pojac.. stad licze na wasza pomoc:)
Zainstalowalem joomle 1.0.13 iso baza w iso , sobi2 i spolszczenie w iso , w templatce na sztywno wpisalem iso bo mialem z nia problemy , System porównań dla połączenia MySQL: ISO baza danych ISO i system porownan po zalogowaniu sie pokazywal na UTF a z pewnoscia ustawilem na ISO.
Moj problem polega na tym iz... dodalem ostatnio do katalogu jeden produkt i ku mojemy zaskoczeniu pojawily sie krzaczki... zatem zmienilem kodowanie w bazie dodalem jeszcze raz . wowczas poszlo gladko ale... inne zaczely wyswietlac sie z krzaczkami.. nie mam pojecia co jest nie tak.. tymbardziej ze dla poprawnego dzialania wystarczy odswiezyc streone... przechodzac miedzy kategoriami, lub z menu joomla do kategori sobi i wybierajac produkt czesto to pierwsze wywolanie po zmianie jest zle kodowane , pozniej pomaga odswiezenie i po katalogu mozna poruszac sie bez obaw.. wybranie menu joomla czasami ale nie zawsze i powrot do katalogu pwoduje kolejne zmiany podgladajac kodowanie za kazdym razem zdarza sie iz IE podaje Windows a ja nigdzie takowego nie stosuje... problem jest tylko pod IE , pomocy......