PDA

Zobacz pełną wersję : Data utworzenia artykułu



Jdwind
15-03-2009, 09:34
Witam, na Joomla! 1.0.15 JIE jak dodaję nowy artykuł pokazuje mi datę utworzenia 1999-11-29 i nijak nie mogę tego zmienić. Wybierałem datę z kalendarza - nic, w momencie zapisania artykułu data sama zmienia się na powyższą. Natomiast jak wpiszę z palca datę np. dzisiejszą, to ją zapamiętuje, ale... artykuł nie jest publikowany (jest zaznaczone "opublikuj", ale nie widać go na stronie, tak jakby to była przesunięta do przodu data publikacji). Dlaczego tak się dzieje?
Pozdrawiam

idek
15-03-2009, 13:52
A może coś jest nie tak z datą systemową na serwerze... ?
Można by to sprawdzić np. używając jakiegoś polecenia php wyjmującego date systemową, albo jak nie bardzo sie na tym znasz to skontaktować sie z adminem serwerka i zapytać go czy data jest dobrze ustawiona..

Jdwind
15-03-2009, 19:06
Strona stoi na nazwa.pl. Na tym samym serwerze stoi druga strona, na Joomla! 1.0.15 ISO i tam nie mam takich problemów, więc to raczej nie wina serwera. Zwiastun kiedyś podał link do poprawionej wersji JIE na multipartner.pl, tylko nie wiem, czy można zaktualizować pliki już zainstalowanej Joomla! czy trzeba stawiać wszystko od nowa? Bo, tak mi się przynajmniej wydaje, wina leży po stronie JIE właśnie.
Pozdrawiam.

zwiastun
15-03-2009, 19:15
O ile pamiętam, to wystarczy podmienić pliki tłumaczeń w includes/js/calendar

Jdwind
15-03-2009, 19:42
No niestety - jak wybieram datę utworzenia artykułu, klikam na "Dzisiaj" wstawia datę prawidłowo. W momencie, kiedy daję "Zapisz" artykuł data zmienia się sama na 1999-11-29 23:00:00. Dziwne to jest.
Pozdrawiam.
EDIT:
Natomiast data modyfikacji artykułu jest prawidłowa.