PDA

Zobacz pełną wersję : Kolory linków



andkoni
15-03-2009, 23:15
Witam. Mam problem z kolorem linku pocztowego a mianowicie jest on biały. W podglądze w edytorze jest niebieski ale na stronie jest biały podobnie jak tło. Otworzyłęm plik css, szablon ma jeden template.css ale nie ma tam wpisów które by mi pasowały, jest kila wpisów a:visited przy funkcjach(klasach) ale one są "raczej" do podstron do artyukułów. Nie jestem pewien na 100%. Szukałem i niema a:link, więc jak dodałem na próbę a:link { color: red } link nadal jest biały. Proszę o pomoc. Uprzedzam mojego ulubionego forumowego kolegę , że po wpisaniu kolor linku w szukaj żadna odpowiedz mi nie pomogła :)

idek
15-03-2009, 23:27
zapodaj linkiem do strony jeśli to możliwe

zwiastun
15-03-2009, 23:47
Uprzedzam mojego ulubionego forumowego kolegę , że po wpisaniu kolor linku w szukaj żadna odpowiedz mi nie pomogła :)
Ja Cię też uprzedzam, ze jak będziesz
a) objawił nie tyle niekompetencje (bo masz do niej prawo), co indolencję
b) plótł zamiast dawać konkrety,
to będziesz czytał w odpowiedzi takie tam dyrdymaly!
Oczywiście, do czasu, aż mi cierpliwości braknie :)

andkoni
16-03-2009, 09:31
Prosze Idek
http://www.akwarystyka24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=30
Jednak dziś rano juz działa. Jest widoczny. 3godzinki szukania błędu w plecy. Nic od wczoraj nie zrobiłem. Od razu przyszedł mi na myśl mój hosting 3 razy była awaria w tym tygodniu. Czasami mogę kopiować na serwer ale nie czyta obrazków np. na aukcji. Może to być wina hostingu ?

idek
16-03-2009, 11:48
wątpie, żebyś prze hosting wczoraj nie widział koloru linku, pradopodobnie miałes na kompie zapisane jeszcze stare arkusze stylów, ktore się nie odświeżyły.

jak Ci sie takie coś jeszcze raz zdarzy to odświezaj z uzyciem CTRL+F5

a co do kopiowania obrazków, których nie widac na allegro.. - a normalnie je widzisz jak wprowadzisz ściezkę do pliku?

andkoni
16-03-2009, 15:13
Oczywiście , że je widzę. Stoi aukcja i 3 dni nie było obrazków, dziś są, i wiem , że tak się, dzieje jak hosting nawala.