PDA

Zobacz pełną wersję : JoomlaPack



andkoni
16-03-2009, 23:33
Witam. Zainstalowałem testowo joomlapack 2,0. Na default chciałem wykonać kopie na próbę i dostałem taki komunikat.

Invalid AJAX Response:Warning: fopen(/home/andkoni/domains/akomputery.pl/public_html/administrator/components/com_joomlapack/backup/site-www.akomputery.pl-20090316-232703.zip) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/andkoni/domains/akomputery.pl/public_html/administrator/components/com_joomlapack/classes/engine/packer/zip.php on line 208Warning: fopen(/home/andkoni/domains/akomputery.pl/public_html/administrator/components/com_joomlapack/backup/joomlapack.log) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/andkoni/domains/akomputery.pl/public_html/administrator/components/com_joomlapack/classes/core/utility/logger.php on line 72var res = { 0: 'error', 1: 'Nie powiod�a si� próba otwarcia pliku archiwum ZIP. Prosz�, sprawdź uprawnienia nadane katalowi wyj�ciowemu!' }; res;

W logu
"Brak pliku dziennika: joomlapack.log w katalogu wyjściowym"

Po zainstalowaniu pakietu po prawej mam komunikat, że wysąpiły błędy, nie wiem o co chodzi.

idek
16-03-2009, 23:46
a spróbuj wyłączyć tworzenie kopii za pomocą AJAXa, tylko to drugie (chyba normalny javascript, czy coś innego tam jest..)

andkoni
17-03-2009, 09:35
Poszło js i poszło ajaxem, zapomniałem o prawach na moim serwerze w katalogu docelowym i tmp na 777. Teraz kwestia katalogu docelowego. Kopia to zip 9,21mb, ale nie mam jej ani w katalogu docelowym, ani w tmp ani w innych backup. Gdzie ją znajdę ?

idek
17-03-2009, 10:54
a nie możesz jej pobrać przez panel admina? tam masz w JoomlaPack taka zakładkę do zarządzania kopiami serwisu, gdzie możesz dac DOWNLOAD i zassasz plik na dysk (potem lepiej go od razu usun z serwera

andkoni
17-03-2009, 11:15
Jasne, pobiera z Panleu Admina. Jednak chciałem się dowiedzieć gdzie jest przechowywane to archiwum, aby je przegrywać przez ftp w razie jakiejś awarii. Dzięki.

idek
17-03-2009, 12:21
w ustawieniach joomlapack'a mozesz zmienić ścieżke do zapisywania, więc zerknij co tam masz ustawione i tam szukaj swojego pliku :)

andkoni
17-03-2009, 14:03
Niewiem jak to wytłumaczyć, pliki po utworzeniu nie zapisują się od razu na tym serwerze, dopiero teraz jest w katalogu docelowym kopia zapasowa, pisałem wyżej, że sprawdzałem i niema. Generalnie problem rozwiązany, dzięki wielkie.