PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Joomla w IE



gmad
12-06-2006, 09:56
Cześć!
Instalacja mojego joomla przebiegła bez najmniejszyc problemów, administracja i użytkowanie - także bez zarzutów... do momentu, kiedy nie usiadłem do innego komputera z Internet Explorerem.
O problemie z wyświetlaniem obrazków png dowiedziałem się szybko. Nałożyłem łatkę, lecz mimo to nie działa. To nie jest jednak problem - zawszed mogę użyć gifa lub jpga.
Większym problemem jest to, że nie można się zalogować z IE. Po wpisaniu loginu i hasła i zatwierdzeniu przenoszony jestem do tej samej strony bez różnicy - nie zalogowany. Jeśli wejdę bezpośrednio na str. administracyjną - nie mogę się zalogować. Strona wisi i wisi...

Adres mojej strony: http://www.wet.prv.pl
Proszę o pomoc!

cys_ek
15-06-2006, 13:35
wylacz sobie maskowanie adresu w prv.pl

a dzieje sie tak, poniewaz IE domyslnienie pozwala na zapisywanie cookies z obcych serwerow. a jesli jest wlaczone maskowanie to strona wlasciwa(Twoj serwis) jest w ramce wiec jest obcy :/

gmad
15-06-2006, 20:06
Faktycznie- wyłączenie maskowania adresu pomogło. Traci jednak sens posiadanie aliasu. Czy nie możnabyłoby jakoś tego obejść?

cys_ek
16-06-2006, 08:06
Faktycznie- wyłączenie maskowania adresu pomogło. Traci jednak sens posiadanie aliasu. Czy nie możnabyłoby jakoś tego obejść?osobiscie nie znam i watpie czy sa, bo tak jak napisalem: 'podstawowa' strona jest ta z prv.pl a strona w ramce Twoja strona (a IE domyslnie ignoruje ciasteczka z ramek)...

... no chyba ze zaiwestujesz w domene