PDA

Zobacz pełną wersję : VirtueMart - nagłe zniknięcie opcji ADMINISTRACJA w górnej belce.



arm
12-06-2006, 11:52
Witam Was.
Instalacja - OK, poprawki (kodowanie, pokazanie górnej belki) wykonanne na podstawie informacji na forum - OK.
Wszystko działało ślicznie przez kilka logowań. Jestem narazie jedynym użytkownikiem zarejestrowanym w JOOMLA i VIRTUEMART (SuperAdministrator i StoreAdmin). Problem w tym, że kiedy wieczorem normalnie zmieniałem konfigurację VirtueMart (wybierając z górnej belki ADMINISTRACJA czy coś w tym stylu i dalej KONFIGURACJA).
Teraz w górnej belce zniknęło całe menu ADMINISTRACJA (pierwsze od lewej, następne to SKLEP), a kiedy wybiorę ze strony startowej VirtueMart, zwanej też "PODSUMOWANIE", odnośnik/ikonę KONFIGURACJA, pojawia mi się strona modyfikacji ustawień, ale na górze (and belką nawigacyjną) jest komunikat o błędzie:
:eek:
Error: Nie masz uprawnień dostępu do żądanego modułu. Identyczna sytuacja jest w części LISTA UŻYTKOWNIKÓW i prawdopodobnie wszystkich elementach "zagubionego" menu ADMINISTRACJA/KONFIGURACJA.

Wybaczcie jeżeli pomyliłem etykietę menu które zniknęło, ale nie wiem do końca co tam się znajdowało.

Adams_
19-06-2006, 20:17
Ja mam dokładnie to samo, pasek nawigacyjny administratora VirtueMart zniknał wraz z update do wersji 1.0.5.

Nic zrobic nie można...

jackyl
30-06-2006, 11:59
mozna zmienic jezyk na angielski (w moim przypadku i admina i frontu trzeba bylo), wtedy pasek wraca. w konfiguracji sklepu w wielu polach pojawia sie ze iso-2 not supported, gdy jest polski jezyk ustawiony, tak btw.

hazael
02-07-2006, 13:42
No ja mam podobnie, od momentu aktualizacji Joomli na do wersji 1.0.10
O dziwo nie moge się zalogowac na strone, korzystając z formularza do logowania pochodzacego z Virtuemart.

przemaspo
24-07-2006, 22:04
witam i ja mam podobny problem jak kolega problem z logowaniem w formularzu virtuemart czy ktoś znalazł już rozwiązanie prosze o pomoc

Oyci3c
06-09-2006, 18:06
Mam dokladnie taki sam problem.

Pamietam, ze we wczesniejszych wersjach softu (czy to mambo czy joomla + virtuemart) problem sie nie powtarzal.

Za kazdym razem przy instalacji znika pasek admina (Co mozna naprawic recznie), a po checi wejscia w User wyskakuje brak uprawnien.