PDA

Zobacz pełną wersję : Rozwijane menu w joomla 1.5.9



lukasz_sl
17-03-2009, 16:44
Witam wszystkich, to moje pierwsze minuty an forum i pierwsze godziny z joomla.

Zainstalowałem joomla 1.5.9 + dodatek PL

Chciałbym w mojej witrynie zrobić menu poziome
Menu pierwotne ma być graficznymi linkami, chyba uda mi się to osiągnąć w css,
Jednak po najechaniu np. na link oferta, chciałbym aby rozwinęła się lista z pozycjami np.:
- Oferta transportu
- Oferta budowlana
- itp.

Widziałem już takie menu na stronach opartych na systemie joomla (nawet w miły sposób się rozwijały – super efekt)

I właśnie takie coś chciałbym wykonać, jak rozumiem muszę doinstalować jakiś moduł menu.
Pobrałem nawet kilka ze strony joomla.pl jednak podczas instalacji pojawiają mi się błędy a komunikat ma następującą treść:
BŁĄD INSTALACJI { z dopiskiem iż najprawdopodobniej moduł jest wykonany do joomli w starszej wersji}

No załamka jak dla mnie:(, buszuje w polskim ale nic nie znalazłem, może jest coś w wersji en ale nie znam, więc ciężko sobie samemu poradzić.

Może ktoś wie jak taki efekcik uzyskać, nie instalując starszej wersji joomla.

Dzięki z góry, pozdrawiam:)

zwiastun
17-03-2009, 16:53
Hasło "rozwijane menu". Ręce mnie bolą od powtarzania, oczy od czytania tego samego!

lukasz_sl
17-03-2009, 17:32
hmm a jak sie takie menu nazywa slide?
no nie wiem

lukasz_sl
17-03-2009, 19:44
hmm może jednak ktoś podpowie jak to wykonać :confused:

zwiastun
17-03-2009, 19:57
A co kompletnie Ci wyszukiwarka wysiadła? Odsprzedam Ci mojego starego laptopa po dobrej cenie. Na nim działa!

pawel_m
18-03-2009, 16:23
http://www.swmenupro.com/index.php?option=com_remository&func=fileinfo&id=19&Itemid=300

zwiastun
18-03-2009, 16:46
@pawel_m
Dobrze, że chcesz być użyteczny i pomóc. Ale tacy użytkownicy, jak @lukasz_sl, zanim zyskają prawo do uzyskania pomocy, muszą się najpierw z pomocy nauczyć korzystać. Odpowiedzi na to pytanie na forum już były nieraz. I - bez obrazy - lepsze od Twojej.

lukasz_sl
18-03-2009, 16:58
Znalazłem je 1h temu, ale dzięki dla pawel_m

pozdrawiam :D

zwiastun
18-03-2009, 17:03
No tak, długoś się musiał naszukać. A wszystko dlatego, że nie umiałeś
1) nacisnąć Szukaj
2) wpisać "rozwijane menu"
żeby otrzymać w odpowiedzi 125 postów!