PDA

Zobacz pełną wersję : Tabs & Slides 2.4



DaReK_tHe_CrOw
17-03-2009, 18:48
Witam, mam zainstalowany powyższy plugin, ale chcę usunąć przerwę między tytułami, żeby wyglądało jak tutaj:
http://img105.imageshack.us/img105/9676/problemua2.jpg

ppilus
17-03-2009, 18:56
Uzbrój się w Web Developer Toolbar
a resztę wyczytasz w plugins/content/plugin_jw_ts/tabs_slides.css

DaReK_tHe_CrOw
17-03-2009, 19:03
Już problem rozwiązany, FireBug rulez, Web developer też jest zainstalowany;) Teraz mam inny problem po najechaniu na belkę pojawia się podpowiedź Click to open! Dokładnie jak tutaj na dole:
http://www.joomlaworks.gr/content/view/15/42/

Chce to zmienić tylko nie wiem w jakim pliku to jest;)

ppilus
17-03-2009, 20:11
Można to zmienić w pliku mod_jw_ts.php
odszukaj title="Click to open!" i zamień na co chcesz (wiersz 75)

A swoją drogą to moduł nie składa się z setek plików i chyba można przejrzeć ich zawartość (nawet "na piechotę").
Powodzenia

DaReK_tHe_CrOw
17-03-2009, 20:42
Można to zmienić w pliku mod_jw_ts.php
odszukaj title="Click to open!" i zamień na co chcesz (wiersz 75)

A swoją drogą to moduł nie składa się z setek plików i chyba można przejrzeć ich zawartość (nawet "na piechotę").
Powodzenia

szukałem wszędzie;) szukam do pluginu, a nie modułu, z modułem to nie byłoby problemu:)

ppilus
17-03-2009, 21:04
Pluginu, pluginu przecież do tego podałem a że źle to nazwałem to cóż, zdarza się.
Pofatygowałeś się sprawdzić czy taki plik istnieje ? i co w nim jest ?

DaReK_tHe_CrOw
17-03-2009, 21:09
Pluginu, pluginu przecież do tego podałem a że źle to nazwałem to cóż, zdarza się.
Pofatygowałeś się sprawdzić czy taki plik istnieje ? i co w nim jest ?

bez tego nie zaczynałbym tematu;) pełna nazwa pluginu to:Tabs & Slides [in content items]. Sprawdziłem też w instalce są tam 2 pliki:jwts.php i jwts.xml, ale niestety nie wiem, gdzie są na serwerze, bo zmienić je to nie problem;) Ciekawi mnie gdzie są teraz;)

ppilus
17-03-2009, 21:42
Sorry, trochę się zamotałem a to "Click to open!" (tym razem piszę z pewnością o plugin'inie) jest w pliku jwts.php, 144 wiersz - title=\"Click to open!\"
Plik powinien "leżeć" w plugins/content/
Mam nadzieję, że tym razem pomogłem.

DaReK_tHe_CrOw
17-03-2009, 22:32
Sorry, trochę się zamotałem a to "Click to open!" (tym razem piszę z pewnością o plugin'inie) jest w pliku jwts.php, 144 wiersz - title=\"Click to open!\"
Plik powinien "leżeć" w plugins/content/
Mam nadzieję, że tym razem pomogłem.

dzieki za pomoc, uzywajac extplorera od razu wchodzilem do katalogu z pluginem omijajac katalog content, zas po powrocie do domu juz z TC od razu znalazlem;) mozna zamknac temat;)