PDA

Zobacz pełną wersję : Tablica informacyjna dla każdego użytkownika.



szopik
18-03-2009, 10:03
Witam, szukam pewnego modułu lecz ciężko mi go dokładnie nazwać, więc postaram się opisać o co dokładnie chodzi. Chciałbym osiągnąć taki efekt by dla zalogowanych użytkowników w ich profilach dodać tablicę ogłoszeń, ale spersonalizowaną, czyli dla każdego użytkownika osobne informacje. Czyli z Panelu administracyjnego wybieram sobie użytkownika dodaję notatkę która nastepnie się wyśweitla w panelu tego użytkownika po zalogowaniu. Czy istnieje w ogóle coś takiego ?

Bazyl
18-03-2009, 11:01
Może po prostu wyślij wiadomość użytkownikowi.

szopik
18-03-2009, 15:30
No tak to jest najprostsze rozwiazanie ale nie o to mi chodzi, pewne dane muszą być widoczne przez pewien okres jednak jakie to dane i jak długo musze decydować sam, i tablica informacyjna była by tu idealnym rozwiązaniem, tylko czy istnieja gotowe moduły ? Komercyjne również mnie interesują.

zwiastun
18-03-2009, 15:51
Przemyśl dobrze ten swój zamysł. Grupką kumpli dobrze się kieruje na podwórku, na obozie harcerskim, czy nawet w zakładzie pracy. Ale decydowanie o każdym użytkowniku witryny internetowej przez jej administratora to pomysł raczej księżycowy.
Wiadomości do konkretnego użytkownika można posyłać pocztą albo za pomocą komponentu prywatnych wiadomości, np. uddeim.

szopik
18-03-2009, 16:03
No tyle że ja nie chce decydowac o każdym uzytkowniku, każdemu użytkownikowi ma się wyświetlac tablica informacyjna, jednak części z nich chce coś napisać i każdmu coś innego, nie mówmy to o tym czy sobie poradze czy nie bo tematem jest moduł który takie coś obsłuży.

zwiastun
18-03-2009, 16:13
Ja Ci podpowiadam rozwiązanie, a Ty swoje, że chcesz mieć wytrych różowy w kropki bordo. Siadaj więc i pisz, skoro to musi być "tablica", a nie może być podpowiedziany komponent Prywatnych wiadomości czy np. forum z prywatnymi wątkami.
Sam nie wiesz nawet, jak to nazwać, a chcesz, żeby Ci wskazać konkretne rozszerzenie.

szopik
18-03-2009, 16:20
No tak nie zaakcentowałem to wyraźnie, ale zaproopnowane rozwiązanie nie jest satysfakcynujace bo to żadne rozwiązanie. Zatem prywatne wiadomości nie wchodzą w grę, tablica ogłoszeń jak już to określiłem była by idealna czy ktoś zna idealne rozwiązanie które mnie uszczęśliwi :p

szopik
25-03-2009, 21:51
Czy zna ktoś taki dodatek ?

alvi
17-11-2010, 00:02
Wydaje mi się że szukam czegoś podobnego. Chodzi o to że chciałbym w panelu klienta mieć miejsce gdzie on ma historię swoich indywidualnych zamówień wraz z ich statusem. Mógłbym spokojnie robić to z poziomu artykułów, które umieszczałbym w menu użytkownika, każdemu z tych artykułów wpisując, że ma być widoczny tylko dla określonego użytkownika, ale ciężko mi znaleźć możliwość wyświetlania artykułu tylko dla jednego użytkownika, no chyba że kupię coś co ma wiele innych funkcji do niczego mi nie potrzebnych.

serniq
09-12-2010, 16:59
Ja również szukam czegoś takiego. czy udało się to znaleźć ?

zwiastun
09-12-2010, 20:46
&alvi: to czego szukasz to systemy typu helpdesk. Jakiś prosty bezpłatny dla Joomla jest (huruhelpdesk). Bogatsze w opcje - płatne coraz droższe.

Jola
09-12-2010, 22:22
Witam,
może takie (http://forum.joomla.pl/showthread.php?46186-Jak-po-logowaniu-przekierowa%E6-u%BFytkownika-do-artyku%B3u-przeznaczonego-tylko-dla-niego.) rozwiązanie komuś pomoże. :)