PDA

Zobacz pełną wersję : Hasło nie działa



andkoni
19-03-2009, 17:38
Mam problem. Bawiłem się w optymalizację joomli i zrobiłę się tak, ze nie mogę się zalogować. Dostałem komunikat :
* JAuthentication::__construct: Could not load authentication libraries.
* Username and password do not match
Widziałem w wątku, że w plugins trzeba włączyć ten "moduł" włączyłem , czyli w bublished dałem 1, binarnie jest to zapisane.
Po tym po wpisaniu admin i pass po prostu się nie loguje bez komunikatu jak wyżej, wykonałęm nr 1 ze zwiastuna poradnika ale wywaliło błąd o zduplikowanym wejsciu id 62 czyli przeszedłm do punktu 2 dodałem zaszyfrowane dane na haslo admin i to samo nie wchodzi bez błędu, zostaje w logowaniu bez komunikatu, inne haslo powoduje komunikat złe hasło .... Zmieniłem w bazie na 2gie hasło zaszyfrowane secret i po jego wpisaniu cisza po wpisaniu poprzedniego błąd czyli zmienia hasło bo hasło nawet w bazie zostaje akceptuje je a nie loguje, moze cos sie walnelo tym wpisem ze sposobu pierwszego ? Dodam, że admin 2 i stare - n owe haslo wywala blad o hasle czyli admin pozostalo.

trzepiz
19-03-2009, 19:41
zapewne masz wyłączone :

"Authentication - Joomla"

należy to sprawdzić w bazie danych : tabela jos_plugins ..

powinno być Włączone - czyli wartość "1" .. jeśli masz "0" .. to wyedytuj ten wpis i zmień na "1"

andkoni
19-03-2009, 20:58
Jak juz napisałem włączyłem tą usługę. Doszedłem do sedna, wyłączyłęm User - Joomla!. Po włączeniu w bazie danych działa.