PDA

Zobacz pełną wersję : Wymuszone SSL



Krzyku
24-03-2009, 00:09
Witam!

Buszując w swoim panelu administracyjnym, ustawiłem opcję "Wymuś SSL" na całą witrynę. Zaraz po tym wyskoczyła mi jedynie wiadomość:

http://img19.imageshack.us/img19/8727/asdasdror.jpg


Szczerze powiedziawszy, nie wiem w ogóle co mam teraz zrobić. Nie mam możliwości wejścia na stronę, ani też do panelu administracyjnego.

Jest ktoś w stanie pilnie pomóc ? ^^

To była strona www.playstationmag.pl .


Edit: Doszedłęm do pliku konfiguracyjnego - zmieniłem zmienną na var $force_ssl = 0; ale problem wydaje się nadal tkwi.

Ps: Widziałem temat o podobnej treści. Jednak tam jest rozwiązanie w jakimś pliku konfiguracyjnym, a ja niestety nie wiem czy takiego posiadam (?).

zwiastun
24-03-2009, 00:26
Jednak tam jest rozwiązanie w jakimś pliku konfiguracyjnym, a ja niestety nie wiem czy takiego posiadam (?).
Po takim dictum powinienem Ci napisać: Idź i przyjdź, kiedy już będziesz wiedzieć, czy takowy posiadasz.
Tym razem odpuszczam, ale przy następnym pytaniu na tym poziomie dowiesz się, że zajmowanie się prowadzeniem witryny to jeszcze nie dla Ciebie.
Plik configuration.php jest w głównym katalogu Twojego Joomla. Odczytaj, znajdź
var $force_ssl = '1';
i popraw na
var $force_ssl = '0';

Krzyku
24-03-2009, 00:38
Dziękuję Ci bardzo za pomoc :) Jesteś pełen wiedzy.


Uzupełnie swoje braki na przyszłość ;)


Jednak mam małe pytanko ^^'
nad topem strony www występuje mi teraz:

"Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/bigboss/domains/playstationmag.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/bigboss/domains/playstationmag.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/bigboss/domains/playstationmag.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/bigboss/domains/playstationmag.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426"


Jest jakaś rada by temu zapobiec? Ogromnie dziękuję z góry :)



Załatwione ^^ Dziękuję jeszcze raz.