PDA

Zobacz pełną wersję : Braki w użytkownikach...



stasio
24-03-2009, 14:10
Witam...
po migracji okazało sie że na nowej stronie brakuje pona 12tyś userów :) okazało się ze są oni zapisani w tabelach phpbb_users a nie w jos_users. problem wyszedł z tego ze był pomos między przemo o joomla. żeby migracja sie udała to usunąlem pomos ale nie dałem synchronizacji userów.

Jak ich przenieśc do 1.5? dac pomost na straym portalu synchro usunąć pomoś i tylko tabele przenieść czy można przenisc dane użytkowników tabeli phpbb_users?

Z pozdrowieniami i szczerym sercem kochający stanisław

zwiastun
24-03-2009, 15:51
Nie znam struktury -ale zacznij od prostego przeniesienia tabeli - synchronizacja, gdy komponent ma własną tabelę użytkowników, polega na przerzuceniu userów z głównej do tabeli komponentu

stasio
24-03-2009, 18:31
aha czyli dac na nowo komponet w 1.0 dać synchronizacje, i potem co plik migracyjny z niego wyciągnąć zapytania do tabeli userów czy tylko przekopiować tabele?

hesar
27-03-2009, 09:04
mozesz sprobowac uzyc mojego skryptu do migracji uzytkownikow
trzeba w skrypcie podac dane tabelki z ktorej pobierasz info i skyrpt doda ci wlasciwe wpisy w tabeli jos_users w nowej joomli
(skrypt przenosi nazwa uzytkownika, hash hasla, email) -wystarczy do zalogowania w joomli :)
sam go uzywalem do zmigorwania kilkuset uzytkownikw z extreme-fusion do joomli

w razie pytan - nie krepuj sie :)
skrypt na mojej stronie - adres w stopce

stasio
27-03-2009, 10:01
dzieki za podpowiedź, ale juz sobie zmigrowałem :) pomost dałem i snynro potem plik migracyjny -----> joomla