PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent - oferta wózków widłowych



bartek1924
25-03-2009, 01:00
Witam, poszukuje komponentu, ktory wyswietlalby spis wozkow w tabeli, ktora zawieralaby krotkie informacje o danycm wozku, a po kliknieciu w dany model wyswietlalaby sie pelna informacja.

podaje strone jak mialoby to wygladac:
http://www.eddi.com.pl/pl_,oferta.php

jezeli nie ma takiego komponentu to chociaz taki ktory zawieralby pelne informacje o wozkach, a tabelke zrobilbym sobie samemu i po kliknieciu w model przekierowal wlasnie do tych pelnych informacji.

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

idek
25-03-2009, 01:27
myślisz, że ktoś napisał kompnent, który zawiera informacje o wózkach?

dobrze Cie rozumiem..? jeśli tak, to wybacz, ale rozbawiłes mnie przed snem tak, ze będę miał problmemy z zaśnięciem ;)

zwiastun
25-03-2009, 02:09
Neo_fox napisał. Wyśmienity także na stronę o wózkach. I widłowych, i dziecięcych. Tylko kwestia dostosowania. Z innych mosDirectory (tak się chyba wciąż nazywa) Phila Taylora, czy Mosets Tree, JXtendend - Catalog.
I pewno jeszcze inne. Koszt jak na interes wózkowy żaden!

stasio
25-03-2009, 08:00
no bo sie wk***(radnę na zaplecze) czemu ludzie ciągle szukają komponentu,
-a jest komponent taki zeby robił spis puszczonych bąków?
-a tak jest nazwya sie com_prutas1.2_pryk, info i download masz tutaj http://www.samosia.pl/pokaz/22606/baki_pochwowe

nie łatwiej zrobić kategorię artykułów , opisąc i z menu wylistować wstępy po kliknięciu na więcej rezta artykułu? po co jakieś komponenty i potem jeszcze upgrade i jeszcze pytanie "a jak zmienić mu css ", albo inne wygiby

bartek1924
25-03-2009, 23:45
myślisz, że ktoś napisał kompnent, który zawiera informacje o wózkach?

dobrze Cie rozumiem..? jeśli tak, to wybacz, ale rozbawiłes mnie przed snem tak, ze będę miał problmemy z zaśnięciem ;)

Nie o to mi chodzilo, a mianowicie o sam komponent bez zadnych danych, nie mowie tu o idealnym, ale o takim gdzie po przerobkach wyglodaloby to mniej wiecej jak na stronie ktora podalem, cos w stylu ogloszen samochodowych...
zwiastun dziekuje za konkretna odpowiedz i pozdrawiam.

idek
25-03-2009, 23:54
no ja podobnie jak zwiastun rozwiązałbym to w ten sam sposób niż szukac kompnentów, a później je dopasowywac, a nóż coś nie pójdzie i jeszcze więcej zabawy, a potem jak pisze stasio aktualizacje itd...

szkoda zachodu ;)