PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi2 - zaawansowane wyszukiwanie



kest
26-03-2009, 11:26
Witam.
Korzystam z Sobi2, jednak opcje wyszukiwania nie są dla mnie wystarczające.

Chciałbym, by w wyszukiwaniu zaawansowanym można było określić zakres - parametry "od do", jak np: od 1984 do 1995.

Sprawdzałem w plikowni na sigsiu.net, przejrzałem sporo stron, które z niego korzystają - nigdzie nie znalazłem. Zastanawiam się, czy jest jakiś komponent lub moduł wyszukiwania, który można by skonfigurować z Sobi2 tak by spełniam moje oczekiwania.

kest
26-03-2009, 20:55
I jeszcze drugi problem: przy dodawaniu wpisu trzeba wybrać kategorię - są one zaprezentowane podobnie jak explorator windows.
Chciałbym zmienić jedynie, by cały system drzewkowy wyświetlał się w dwóch kolumnach, a nie w jednej, jak to jest w oryginale. Ewentualnie wyniki mogłyby wyświetlać się w menu rozwijanym.
Przejrzałem kilkadziesiąt stron, które wykorzystuję Sobi2 i nigdzie nie zastosowano takiego rozwiązania.
Mi jednak jest to niezbędne: mam około 30 kategorii i wybierając jedną z ostatnich nie widać strzalek którymi wybieramy kategorię, przez co cały system staje się niejasny.
Pomóżcie mi, bo sam od pewnego czasu kombinuję, testuję i instaluję różne cuda i nie radzę sobie z tym. A jestem pewny, że wiele osób miało podobne problemy i przez to musieli zrezygnować z Sobiego.