PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z componetami joom!Fish 2.0.2 oraz Sobi2(Joomla_1.5.9-Stable-Full_Package)



Pan Czarny
26-03-2009, 22:05
Witam!!!
Jestem zrozpaczony od kilku dni próbuję skonfigurować dodatki do joomla i ma mega problemy.
Mianowicie
1. po instalacji componentu joomfish (instalacje bezbłędna) wyświetla mi się biała front pages bez żadnego komunikatu tylko Tabula rasa, poza tym przy probie wejścia do menu componetu pojawia się biała strona z komunikatem 404 Not Found
The requested URL /kolisp/ZOL/installation/index.php was not found on this server.
2. po instalacji sobi2 występuje podobny problem ponieważ przy próbie configuracji componetu także pojawia się komunikat 404 Not Found
The requested URL /kolisp/ZOL/installation/index.php was not found on this server.
Uprzejmie prosze o pomoc
P.S (Nadmienie tylko że po zainstalacja tych samych plików na innym serwerze wszystko smiga aż miło)

Pan Czarny

zwiastun
26-03-2009, 22:47
Ponieważ nie przejrzałeś postów na temat problemów w instalacji!, nie dajesz podstaw do sensownej rozmowy.

Pan Czarny
26-03-2009, 23:36
Szanowny Panie Adminie rzeczywiście ma Pan racje wcześniej tego nie uczyniłem obecnie jestem już po lekturze tematów zawierających w wiadomości "404", niestety nie dały one odpowiedzi na mój problem. Dlatego ponawiam moje pytanie.
Pan Czarny
P.S(Pragnę tylko nadmienić iż nie jestem informatykiem a programem joomla zajmuje sie od niedawna)

stasio
26-03-2009, 23:38
P.S(Pragnę tylko nadmienić iż nie jestem informatykiem a programem joomla zajmuje sie od niedawna)

da sie wyczuć , ale kazdy zaczynał... ja dopiero od 2006 roku :|

zwiastun
26-03-2009, 23:55
1. Nie tylko błąd 404 ma znaczenie
2. Forum ma regulamin, a w regulaminie jest informacja, co powinno być w poście
3. Jest również Pomocnik pisania postów
4. Bez urazy, ale co to ma do rzeczy, że rozpoczynasz? Przyznasz chyba, że jest dość zasadnicza różnica między niewiedzą i brakiem doświadczenia, a ignorancją?

Ale może poczekaj trochę na inne reakcje - możliwe, że ktoś miał dokładnie taką samą sytuację i wie, co zrobić.

Pan Czarny
27-03-2009, 00:16
Szanowny Adminie moją intencją nie było zdenerwowanie, obrazenie a bynajmniej zachowywanie się jak ignorant wobec uzytkowników i Pana, główny celem dla którego dokonałem wpisu na tym forum jest poszukiwanie rozwiązania problemu.
Natomiast jeżeli według Pana w początkowym opisie brakuje jakiś inf. to uprzejmie proszę o określenie jakie są jeszcze niezbędne do naprawienia tego problemu, a ja postaram się je uzupełnić o Pańskie uwagi
Pan Czarny

zwiastun
27-03-2009, 00:20
Ja się ani zdenerwowałem, ani poczułem urażony. Chodzi o to, żebyś pomoc znalazł!
Wpisz w szukajce Pomocnik pisania postów i posłuż się nim

Pan Czarny
27-03-2009, 00:20
Wszystkie dodatki pobieram z joomla extensions lub Polskiego Centrum Joomla

Pan Czarny
27-03-2009, 00:28
ok postaram się przygotować wszystko według szablonu tak jak Pan wskazał i niedługo się odezwę
Pan Czarny

zwiastun
27-03-2009, 00:42
Na forum sobie nie PAN-ujemy :)

stasio
27-03-2009, 00:47
no do dziś myślałem ze nie ale po ostatnim zdjęciu to juz sam nie wiem... jak była rozmowa z anosek to myślałem zwiastun ze z tą 60 to kawał....

zwiastun
27-03-2009, 00:50
Z czasem i Tobie życie ten kawał sprawi. Się ani obejrzysz! A potem przyjdzie smark na forum i będzie w Cię mięsem rzucał! Bo przecież ma prawo, należy mu się, po to jest forum. Eh! Wot żizn!
PS No, z @anosek musiałem jakimś atutem rzucić. urody nie ma... z namiotem wiadomo...

ppilus
27-03-2009, 00:56
Na tym zdjęciu na stronie to w zasadzie niewiele widać :)
Kiedyś (rok, dwa temu - nie pamiętam) w SDJ Extra było niby to samo ale więcej i w kolorze :)

stasio
27-03-2009, 01:04
no namiot namiotem... aż sie boje psikusów od życia w stylu "o kur**(tka z polaru) jestem stary!!"
toc ja twoje zdjęcie wrzuciłem sporo odbiegające od prawdy ale nie mów ze sie prawnuki szykują?

co do smarków to masz mnie ja im napisze co o nich myśle :)

zwiastun
27-03-2009, 01:19
Zaś się robi OT :)
Wnuki już pełnoletnie, nie tylko zdolne ale nawet mogą!

stasio
27-03-2009, 01:21
ja pitole papierowy śledziem po drzewie... a piwo mozna ci postawić lub kawe? moze bede w okolicach