PDA

Zobacz pełną wersję : Pozycja 'left' dodaje np.logowanie i znika



topsbox
27-03-2009, 02:51
Witam
Dopiero poznaje joomle to prosze o wyrozumiałość;p

Strona http://marihuana.activh.pl/

MÓJ PROBLEM
Jak ustawiam moduł np.Logowanie na pozycje left moduł wogule się nie pokazuje na stronie .
A wcześniej były wszystkie moduły ustawione na pozycji left dopóki nie zaczołem usuwać 'niepotrzebnych rzeczy' . dodam że wcześniej jak były niektóre moduły ustawione na Right to sie nie pokazywały a teraz jest na odwrót

Da sie to jakoś przywrócić lub jakoś temu zaradzić ??

zwiastun
27-03-2009, 02:59
Przykro mi! Na wyrozumiałość możesz liczyć zawsze pod warunkiem, że
a) zapoznasz się z podstawami Joomla
b) nie będziesz zadawać pytań z zakresu elementarza obsługi
c) nie będziesz powtarzać już rozwiązanych problemów.
Adresy do lektury masz poniżej.

stasio
27-03-2009, 08:02
ciekawa strona... o czym będzie? o postanowieniach wielkopostnych?

http://images.gildia.pl/komiks/baza_newsow/2004/02/wielki_post/Wielki_Post/w200/

ppilus
27-03-2009, 08:07
Witam
(...) A wcześniej były wszystkie moduły ustawione na pozycji left dopóki nie zaczołem usuwać 'niepotrzebnych rzeczy' . dodam że wcześniej jak były niektóre moduły ustawione na Right to sie nie pokazywały a teraz jest na odwrót
To wróć do szablonu oryginalnego i znowu zacznij psuć, tylko pamiętaj co zepsułeś :)

topsbox
27-03-2009, 09:00
Przykro mi! Na wyrozumiałość możesz liczyć zawsze pod warunkiem, że
a) zapoznasz się z podstawami Joomla
b) nie będziesz zadawać pytań z zakresu elementarza obsługi
c) nie będziesz powtarzać już rozwiązanych problemów.
Adresy do lektury masz poniżej.

Niewiem gdzie masz na to pytanie konkretną odpowiedż . ps Nie jestem dzieckiem Neostrady . :confused:

:eek:Stasio nie widziSz pisze ci że narazie w budowie

stasio
27-03-2009, 09:03
nie nie widać... wygląda jak by już był koniec...

topsbox
27-03-2009, 09:17
nie nie widać... wygląda jak by już był koniec...

Wejdz na stronke za miesiac i zobaczysz . dzieki Zwiastun to tego poradnika napewno sie przyda. ps. mam dopiero prawie 17 lat i sie ucze . KTO PYTA NIE BŁĄdzi .

stasio
27-03-2009, 10:00
jakoś zgadłem po treści witryny i projekcie ze masz 17 lat a wyobraź sobie ze zwiastun ma 71 ;)

topsbox
27-03-2009, 22:34
jakoś zgadłem po treści witryny i projekcie ze masz 17 lat a wyobraź sobie ze zwiastun ma 71 ;)

stasio 3 tygodnie poczekaj i sie zdziwisz co bedzie na stroce ;p . Zobacz na artursabura.comuv.com moja dawna strona jak sie wordpresem bawiłem ale joomla jest lepsza:p.