PDA

Zobacz pełną wersję : eXiT-Poll - Select at least one security option (Security tab)



Cenreno
27-03-2009, 12:20
Witam.
Kolejny problem.
Nie moge zapisać zmian w ustawieniach ogólnych w/w komponentu.
Wyskakuje taki błąd
"Select at least one security option (Security tab) "
Nie wiem czy nie jest to spowodowane nadanymi prawami do pliku chmod ?.
Czy macie na to jakies lekarstwo ?.

Pozdrawiam

idek
27-03-2009, 13:09
ten "bład" oznacz, że musisz wybrac co najmniej jedną opcję ochronną (prawdopodobnie przed spamowaniem)

Cenreno
27-03-2009, 14:12
W zakladce "OCHRONA' w komponencie exit-poll mam zaznaczone "Ciasteczka" oraz "IP Komputera", czyli jest spelniony wymog bezpieczenstwa a i tak nie mozna zapisac zadnych modyfikacji.

zwiastun
27-03-2009, 14:34
1.Propagowałem kiedyś ten komponent, ale autor zaniedbał jego rozwój. Instalujesz najnowszą wersję? Kiedy została wydana? Skąd ją wziąłeś?

2. Wersja RC2, jaka jest w zasobach joomla.pl wymaga włączonej registr_globals, a więc niebezpiecznego dla witryny ustawienia. Właczysz, zapisanie konfiguracji się powiedzie. Ale wyłączysz i komponent nie będzie dobrze działać.

Raczej skorzystaj z PollXT - bardzo podobna funkcjonalność, a autor przynajmniej kontynuuje pace nad projektem

Cenreno
27-03-2009, 14:47
Witam
Instaluje najnowsza wersje wzialem ja z serwisu www.joomla.pl (http://www.joomla.pl)
W kazdym badz razie jak narazie wystarczy mi to co oferuje exit-poll.
Dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam

zwiastun
27-03-2009, 15:00
eeeeeeeeeeeeeee.... Ja swoje, a Ty swoje. Przecież wyraźnie napisałem, jaką jest wersja w naszej plikowni. Za chwilę pomyślę sobie, że naprawdę mam zły dzień!
Ta najnowsza wersja ma tak ze 3 lata albo i więcej! I jest - skrótem mówiąc: cdd.