PDA

Zobacz pełną wersję : VirtueMart_1.1.3-COMPLETE_PACKAGE.j15



wisnia80
28-03-2009, 15:45
Witam

Pobrałem paczuszkę VirtueMart_1.1.3-COMPLETE_PACKAGE.j15 z tąd
http://www.virtuemart.pl/ (po prawej stronie jest link do strony z komponentem - dokładnie w niezbędniku.
Niestety przy próbie instalacji pojawił mi sie w joomla 1.5.9 błąd:


Pojawił się problem z wczytywaniem pliku na serwer.

Próbował może ktoś instalować z tamtąd pakiecik czy moze warto przejść na niższą wersję VirtueMart_1.1.2 - taka jest chyba w jarzębinie?

Pozdrawiam

idek
28-03-2009, 16:19
możesz zainstalowac jarzęnbine, ale potem od razu zaktualizowac J! do 1.5.10 oraz VM do 1.1.3

a ze stronki ja instalowałem 1.1.3 i nie było problemu

sprawdź czy uda Ci sie zainstlowac jakikolwiek inny komponent bo może masz coś źle ustawione, a wina nie leży po stronie VM

wisnia80
28-03-2009, 17:00
Zainstalowałem joomla 1.5.10 na localhoscie (easyphp) pobrałem paczke i zaczynam instalować com com_virtuemart_1_1_3_j15.zip i dalej ten sam błąd :confused:. Niestety nie jest to wina ze próbowałem instalować sklepik na 1.5.9 wczesniej na 1.5.10 to samo

wisnia80
28-03-2009, 17:28
Oki rozgryzłem temat - problem wynikał chyba z wielkości paczki ponad 2MB
wiec zastosowałem sie do instrukcji w prrzypadku problemów z instalacją. Co prawda nie mówią tam nic na temat wilkości pliku i maksymalnych uploadów jakie mamy w konfiguracji php.

Jakby coś to załączam rozwiązanie:
co prawda po angielsku - co chyba nie stanowi problemu:


Alternative: You can unpack the contents of 'com_virtuemart_1.1.x.zip' and upload those
files to a directory in your Joomla! site (e.g /media or /tmp) using an FTP client. After you've done
that, specify the directory on the server from where you want to install the files and click 'Install'.