PDA

Zobacz pełną wersję : Dinamods Tab Module, JW Tab & Slide - problem z wyborem modułów do wyśiwetlenia



rzodkiewka
28-03-2009, 17:17
Według np. poradnika do modułu Dinamod, powinno być utworzone miejsce dinamod, do którego przepisuję wybrane moduły w celu wyświetlenia ich w module dinamod czy produkcji JW...., ale mam najnowszą wersję Joomli 1.5.10, i nie mogę nigdzie utworzyć nowej pozycji ani jak przypisać moduły dla modułu JW [według porady to działa podobnie jak dinamod + id] ... jednym słowem poprostu nie wiem jak to zrobić prostą metodą....

Z góry dziękuję za pomoc

zwiastun
28-03-2009, 19:49
Hehehe
I Ciebie jakaś amnezja dopadła?
Odwiedź FAQ

rzodkiewka
28-03-2009, 20:40
hehe, ale ja nie bardzo Wiem o co chodzi, naprawdę mam problem, pomimo, że w miarę znam angielski to nie moge Sobie poradzić z obsługą tych dwóch modułów ... proszę jerzeli ktoś może pomóc to proszę ... z góry dziękuję,

pozdrawiam

zwiastun
28-03-2009, 20:53
Masz FAQ o pozycjach modułów
Aby dodać pozycję, możesz po prostu kliknąć w polu i dopisać, ale - oprócz nazwy to jeszcze potrzebne fizycznie wyznaczone miejsce w szablonie

rzodkiewka
28-03-2009, 23:13
owszem jest FAQ, dostępne z pozycji szukaj, ale do wersji Joomla 1.0.X a nie 1.5,
nie rozumię tego, według zdjęć, moduł powinien stworzyć własne miejsce, ale go nie ma, przy dokumentacji JW piszą coś o kopiach itd ... ech groch z kapustą a ja dostanę świra ...
@Zwiastun piszesz kliknąć w polu i dopisać, ale ja tu nic nie moge: mogę wejść tylko w moduł i to co jest edytowalne to wybierać ....

zwiastun
28-03-2009, 23:20
http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=23987
Tu masz o zmianach w szablonach
Nie znam modułu, więc w szczegółach Ci nie pomogę.
Ogólnie pozycje to ty zwał pewno jak chciał, ale ona w szablonie musi istnieć fizycznie, bo inaczej to gdzie sobie moduł usiądzie.