PDA

Zobacz pełną wersję : Problemik z logowaniem



gros1k
14-06-2006, 14:38
Witam, przeszukałem forum ale nie znalazłem chyba problemu podobnego do mojego.
Otóż nie da się zalogować jako użytkownik w głównym oknie.
Żaden user nie może się zalogować, nawet user admin.
Sprawdzałem pod Firefoxem i IE.
Na panel administratora mogę wejść bez problemu.
Stało się ta w momencie kiedy ustawiłem rejstracje użytkownikó na Nie, oraz Aktywuj nowe konta użytkoników na Nie. Mimo powrotu do poprzednich ustawień dalej jest tak samo.
Niech ktoś jak może to sprawdzi czy da się zalogować, lub ewentualnie zarejestrować a potem zalogować:
user: tescik , pass: tescik
http://www.x-net.gliwice.pl/~grosik/joomla/

Strona na Joomla 1.0.8 + zintegrowane SMF
Z komponentów instalowane tylko remository.
MySQL 4.1.1

Rybik
14-06-2006, 17:10
regulamin forum -> ustawienia serwera

gros1k
14-06-2006, 17:43
PHP działa na:: FreeBSD server.copit.pl 4.10-STABLE FreeBSD 4.10-STABLE #1: Sun Sep i386 Wersja MySQL:: 4.1.1-alpha Wersja PHP:: 4.3.4 Serwer WWW:: Apache/1.3.31 (Unix) PHP/4.3.4 mod_ssl/2.8.19 OpenSSL/0.9.7d Interfejs serwera PHP:: apache Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.8 Stable [ Sunshade ] 26-Feb-2006 05:00 UTC Przeglądarka:: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win 9x 4.90; pl; rv:1.8.0.4) Gecko/20060508 Firefox/1.5.0.4 Istotne ustawienia PHP:: Safe Mode [Tryb bezpieczny]:: OFF (wyłączone) Open basedir [Katalog bazowy]:: Brak Display Errors (Pokaż błędy):: OFF (wyłączone) Short Open Tags [Krótkie znaczniki]:: ON (włączone) File Uploads [Wczytywanie plików]:: ON (włączone) Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]:: OFF (wyłączone) Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]:: ON (włączone) Output Buffering [Buforuj dane wyjściowe]:: OFF (wyłączone) Session save path [Ścieżka zapisu sesji]:: /tmp Session auto start [Automatyczny start sesji]:: 0 Obsługa XML:: Tak Obsługa Zlib:: Tak Wyłączone funkcje:: Brak Edytor WYSIWYG:: Bez edytora WYSIWYG


mam nadzieję ze to pomoże

gros1k
14-06-2006, 19:23
udało mi się uruchomić wszystko
wina tkwi najprawdopodobniej w integracji z forum, link do zintegrowanego forum znajduje się u mnie w mainmenu
gdy ustawi się link do forum jako tylko registered, nie da się zalogować na stronkę
jak jest public problem znika
pozdrawiam

Rybik
14-06-2006, 19:43
wylacz register_globals opis -> www.pomoc.joomla.pl (http://www.pomoc.joomla.pl)

gros1k
14-06-2006, 20:33
nie pomaga to
mój sposób działa
poprostu zablokuje dostęp do samego forum a link niech sobie będzie dla unregistered