PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatkowy tekst pod menu bocznym



lzdan
29-03-2009, 17:54
Chciałem wstawić pod prawym menu bocznym informacje mówiącą że strona jest przystosowana tylko do Firefoxa (taki tekst). Jak to zrobić? Jaki moduł mi do tego potrzebny? Sorry jeżeli to głupie pytanie, ale sam sobie nie poradzę.

zwiastun
29-03-2009, 17:59
Dać sobie spokój z robieniem czegokolwiek w tej dziedzinie. Jeśli nie umiesz dostosować strony do popularnych przeglądarek, to wybij sobie z głowy zajmowanie się prowadzeniem witryny!
Drugi sposób - nie pali się, jak zdobędziesz wystarczającą ilość wiedzy, nie będziesz zadawać, jak to nazwałeś, głupich pytań,

lzdan
29-03-2009, 18:01
Oj ten tekst był tylko przykładem - interesuje mnie czy istnieje jakiś sposób aby takie coś zrobić. I jak ? Może ktoś pomoże?

zwiastun
29-03-2009, 18:06
A pytanie jest na ciut wyższym poziomie, ale to nie jest jeszcze poziom, na którym powinieneś zadawać pytania na forum! Instrukcje obsługi i inne podstawowe rzeczy znajdziesz na stronach wymienionych w mojej stopce. Forum służy do pomocy w rozwiązywaniu problemow, a nie poznawaniu Joomla.

lzdan
29-03-2009, 18:18
ok dzięki za pomoc - nie narzucam się
ale chciałem Cię uświadomić, że podstawowe rzeczy to ja już znam, ale skoro zapraszasz na te strony, które masz w stopce to zajrzę :)
po drugie: podałem problem a nie prosiłem o wytłumaczenie mi jak działa i jak używać całej Joomla
skorzystam z modułu Reklam i też będzie dobrze wyglądało ale
może za kilka tygodni sam dojdę jak we właściwy sposób umieścić dowolny tekst pod bocznym menu i wtedy napiszę Wam jak to zrobić :D

zwiastun
29-03-2009, 18:33
Nie wiem, co wiesz, widzę, co piszesz.
Pisać nie musisz, bo takie drobiazgi objaśnione są co najmniej od lat 4.
Wystarczy wiedzieć, do czego służą poszczególne moduły, a to też żadna filozofia - są opisane w pomocy!
http://www.pomoc.joomla.pl/content/category/4/15/26/